Шкарпетки чоловічі

Кількість товарів:8

Шкарпетки

Чоловічі шкарпетки – майже непомітний, але абсолютно незамінний елемент вбрання. Без них жоден костюм не принесе радості, бо коли у взутті натирають та пітніють ноги, страждає і настрій, і хода! Така проста і водночас функціональна деталь, як чоловічі шкарпетки, у світі сучасної моди перетворилася на справжню індустрію! Сталося таке з двох основних причин. 1. По-перше, тому, що шкарпеток ніколи не буває забагато (і з цим, ми певні, погодяться абсолютно усі). 2. По-друге, тому, що прогрес не стоїть на місці, і прогрес у сфері моди тільки підтверджує це правило. За останні десятиліття у світі взуття та брючному сегменті з’явилося багато нових фасонів, моделей та усіляких дизайнерських рішень, які не дозволяють використовувати традиційні шкарпетки чоловічі. Власне, другий пункт став запорукою того, що практично невидимі "no-show socks" набули, без перебільшення, всесвітньої популярності. За умов повного виконання своїх функцій, вони жодним чином не порушують довершеності сучасних образів.

Як правильно підібрати шкарпетки чоловічі

На перший погляд, здається, що жодних рекомендацій тут бути не може. Адже те, що сандалії та босоніжки шкарпеток не потребують і не одобрюють, і так знають усі. Однак, кілька цікавих моментів все ж знайдеться:

  • безумовно, строгий діловий стиль вимагає традиційної колірної гами, але коли мова йде про варіації casual, то експерименти завжди вітаються. Інакше кажучи, барвисті чоловічі шкарпетки – цілком прийнятний тренд за умови стриманості решти деталей;
  • вузькі штанини та вкорочені брюки “полюблять” саме такі "no-show socks", про які згадувалося вище;
  • якщо максимально відкрите взуття і чути нічого не хоче про шкарпетки, то усіляке інше без них, навпаки, не обійдеться. Так, аби домогтися рекламного ефекту босих ніг у замшевих туфлях (що й справді виглядає несамовито стильно), достатньо скористатися слідками, що залишаться не поміченими.

З чого виготовлені чоловічі шкарпетки, представлені на Bolf.ua

Шкарпетки, котрі ви знайдете на сторінках цього електронного каталогу, виготовлено з високоякісної бавовни з незначним додаванням поліестеру та еластану задля забезпечення еластичності та зручного носіння. Тож, купуючи обновки у інтернет магазині, не забудьте про незначні, але такі важливі деталі гардеробу!

 

pixel