Камуфляж

Кількість товарів: 29
Вид товарів: 4 5

Шорти-камуфляж: оригінальний стиль для любителів практичності

Одяг формату «мілітарі» міцно облаштувався в гардеробі сучасних чоловіків. Особливо йдуть представникам сильної половини камуфляжні шорти! Всього кілька «кроків» від уніформи до улюбленої речі літнього образу - і тактичні шорти за деякими параметрами перевершили навіть джинси!

Багато сучасних дизайнерів використовують шорти-мілітарі в якості основи для креативних образів «вуличного шику». Чоловік виглядає в них сильним, впевненим, сексуальним.

Вдале рішення для урбаністичного літнього або пляжного образу! Спробуйте магію моди на собі - просто купіть камуфляжні шорти на bolf.ua.


Причини купити шорти-мілітарі

Камуфляжні шорти представлені багатим розмаїттям моделей, що відрізняються:

  • типом тканини;
  • фасоном;
  • довжиною штанин;
  • колірної комбінацією;
  • дизайном.

Тактичні шорти є практичними і універсальними. Ви можете носити їх злегка приспущеними, демонструючи розкішний торс, або як звичайні штани.

Вдалим доповненням до брутального стилю стане шкіряний або ганчір'яний ремінь з об'ємною пряжкою. Для пляжного образу розроблені моделі на резинці - їх носять поверх плавок, поєднуючи з майками або футболками.

Найбільш популярні і повністю відповідають мілітарному принту - шорти-карго. Обов'язковими елементами фасону є симетрично розташовані бічні кишені. Довжина штанини регулюється за рахунок спеціальних зав'язок.

Цікаво виглядають чоловічі камуфляжні шорти з чорними, білими або сірими вставками: є в них щось і консервативне, і молодіжне. Тим, що люблять smart-casual не слід «грати» з відтінками, а віддати перевагу спокійним тонам: темно-синьому, сірому або болотному.


Шорти камуфляжні чоловічі з доставкою по Україні

При виборі шортів-мілітарі необхідно врахувати ряд факторів, що впливають на комфорт їх носіння. До таких належать розмір і варіант крою.

Чоловікам в тілі підійдуть вільні моделі, які не створюють дискомфорт під час руху. Від елементів, що підкреслюють непропорційність тіла, краще відмовитися. Ті ж, хто не сумнівається в бездоганності статури і вважає за краще облягаючі штани, можуть дотримуватися тенденцій і при покупці тактичних шортів.

В якості тканини використані міцні гіпоалергенні фактури, що володіють хорошими експлуатаційними характеристиками. Незначне додавання синтетики робить бавовну і льон більш стійкими, еластичними.

Bolf.ua пропонує купити фірмові чоловічі камуфляжні шорти на вигідних комерційних умовах. Вибирайте найбільш прийнятний варіант онлайн, вивчайте товарні характеристики, використовуйте дані розмірної сітки. Ми гарантуємо високу якість будь-якої товарної позиції і дотримуємося всіх свої зобов'язань перед клієнтом!

pixel