Згода на відповідність змісту

Сторінка Bolf.ua використовує файли Куки для реалізації послуг, а також в цілях реклами/збору статистики. Висловлюючи свою згоду, ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних, збережених у файлах Куки для маркетингових цілей Bolf Sp. z o. o. Sp. k. та її Надійних Партнерів. Ваша згода є добровільною і може бути скасована у будь-який час, однак при вираженні згоди в питанні Куки, пам'ятайте, що Ваша згода дозволить гарантувати Вам що відображуваний контент буде враховувати Ваші інтереси. Крім того, натиснувши [інші функції] ви можете висловити згоду на обробку даних, а також в області профілювання, аналізу ринку та статистики, завдяки чому легше буде знайти на сайті ті матеріали, які найбільш цікавлять саме Вас.

Ми хочемо представити Вам пропозиції, з урахуванням Ваших уподобань та інтересів. Висловивши згоду у зазначених вище цілях, ви даєте нам можливість підготовки пропозицій та знижок, заснованих на аналізі Вашої активності в Інтернеті. Ці пропозиції можуть істотно впливати на Ваші рішення про покупку. Пропозиція призначена для осіб, які досягли повноліття.


Для Вашої зручності, якщо ви старше 18 років, вже зараз ви можете натиснути на кнопки, щоб висловити згоду, про яку йде мова вище.

Звичайно, ви можете також змінити або вказати умови зберігання/доступу до Куки в браузері. Докладніше в Політиці конфіденційності та Куки.

Пам'ятайте, що ваша згода є добровільною. Крім того, цю згоду може бути анульовано у будь-який час, що не вплине на законність обробки, яка буде зроблена до моменту їх анулювання.


Які дані ми обробляємо?

www.bolf.ua використовує технологію зберігання та отриманого доступу до інформації на Вашому комп'ютері або іншому пристрої, підключеному до мережі (зокрема, з використанням файлів Куки) про Вашу діяльність в Інтернеті, для показу Вам відповідних рекламних оголошень, оцінки деяких відомостей про Вас також в рамках автоматизованої обробки персональних даних, т. е. профілювання (ми аналізуємо Вашу діяльність, завдяки чому ми можемо краще адаптуватися до певних спільних груп наших клієнтів, однак, не впливаючи на їх рішення, винятком може бути висловлення окремої згоди), аналіз ринку та статистики, а також поліпшення якості наданої Вам інформації. Технологією таку використовують також наші партнери, з якими ми співпрацюємо, які також можуть встановлювати подібні файли на Вашому пристрої під час Вашого використання наших послуг. Перелік партнерів, з якими ми співпрацюємо в цій області доступні в нашій [Політиці конфіденційності].

Коли можна скасувати свою згоду на використання Куки?

Згода може в будь-який момент бути скасовано - проте, це не вплине, на законність обробки, яка була зроблена до моменту їх анулювання.

Якщо ви відмовитесь від Куки?

Відмова від кукі-файлів, що дозволяють на показ реклами з урахуванням Ваших інтересів, це не означає, що ви не будете отримувати ніяких рекламних оголошень при використанні нашого або інших сайтів – в цьому випадку ви все одно будете отримувати таку ж кількість реклами, але не пов'язаної з Вашою активністю на нашому сайті.

Як буде працювати сервіс без згоди на використання Куки?

У разі відсутності згоди, на Вашому пристрої все ще можуть зберігатися лише файли, необхідні для забезпечення нормальної роботи нашої сторінки (пов'язані, наприклад, з налаштуваннями мови, заповненням формуляра покупок тощо). Ви можете змінити ці налаштування веб-браузера, але деякі розділи нашого сайту, не будуть працювати належним чином.

Хто є адміністратором Ваших даних?

Адміністратором Ваших персональних даних, є Bolf Sp. z o. o. Sp. k., з головним офісом в м. Зелена-Гура на вул. Кожуховська 32, e-mail: ok@bolf.ua.

Адміністратор докладає всі зусилля для захисту Ваших даних у відповідності з Регламентом Європейського Парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року. про захист фізичних осіб у зв'язку з обробкою персональних даних і про вільне переміщення таких даних, а також про скасування директиви 95/46/EC, а також іншими нормативними актами загальнообов'язкових законів, які захищають права людей, щодо їх даних.

Докладні відомості про мету обробки

Ваші дані, отримані з допомогою файлів Куки, будуть оброблятися нами та нашими Партнерами, з вашої згоди метою надання більш широких маркетингових послуг.

Крім того, якщо ви підпишетеся на профілювання за допомогою відповідних інструментів, Ваші дані можуть бути оброблені з метою адаптації наших пропозицій з урахуванням Ваших інтересів та потреб нами та нашими Партнерами, і чим частіше ви будете користуватися нашими послугами і покупками наших товарів, тим більше акцій та приємних сюрпризів, ми зможемо для Вас підготувати.

Термін обробки даних

Ваші дані будуть оброблені під час існування підстави для їх обробки, тобто в разі вираження згоди і до моменту її анулювання, обмеження або інших дій з Вашої сторони, що обмежують дану згоду, однак, у разі якщо закони будуть зобов'язувати нас на довший час для обробки цих даних, або ми будемо їх зберігати довше на випадок можливих претензій, протягом строку позовної давності, визначеного законодавством, зокрема цивільним кодексом

Ваші права

У відповідності з чинним законодавством кожен чоловік має право вимагати доступу до зазначених їм відомостями, що становлять персональні дані, право на їх виправлення, видалення або обмеження обробки, право заперечувати проти обробки, а також право на передачу даних. Крім того, кожна людина в будь-який час має право відмовитися від висловленої раніше згоди, що не впливає на законність обробки, яке було здійснене на підставі згоди до його відмови, а також право подавати скаргу до органу нагляду.

Кому і за яких обставин ми можемо передати дані?

аші дані ми можемо передати суб'єктам, які допомагають нам вести наш веб-сайт і додаток, наприклад, підтримують нас в маркетингових кампаніях, налагоджують наше програмне забезпечення, що забезпечують підтримку і роботу наших інструментів і систем, а також забезпечують поточну правову підтримку, проте із застереженням, що ці організації повинні забезпечити гарантії реалізації відповідних технічних та організаційних засобів, що забезпечують захист переданих даних.

Персональні дані можуть надаватися органам державного управління та юридичним особам, які здійснюють завдання державні або працюють за дорученням органів державного управління, в обсязі і в цілях, які випливають із законодавства.

Як зв'язатися з адміністратором Ваших даних?

У будь-який час ви можете зв'язатися з нами:

BOLF Sp. z o.o. Sp. k.
вул. Кожуховська 32
65-364 Зелена-Гура
ІПН: PL9291861928
ОГРН: 360003583
e-mail: ok@bolf.ua

Також ви можете зв'язатися з інспектором по захисту даних, e-mail: inspektor@kancelaria-domagala.eu

Завдяки технології, яка зберігає і отримує доступ до інформації на Вашому пристрої, підключеному до мережі (зокрема, з використанням файлів Куки), BOLF і його партнери можуть оцінити Вашу діяльність і, завдяки цьому, налаштувати рекламу і представляти інформацію для Ваших уподобань. Одержана за допомогою цих технологій інформація може вважатися Вашими персональними даними.

Згода дозволить нам, чи нашим партнерам на використання технологій, заснованих на профілізації. Ваша згода є добровільною і може бути скасовано у будь-який час.
Активне поле означає вираз згоди на таке використання.

Якщо ви хочете, щоб Bolf.ua застосував пропозицію до Ваших потреб. Виразіть свою згоду на використання файлів Куки, шляхом активації прапорця, і вміст буде коригуватися у відповідності з Вашими смаками. Згода дозволить нам на використання технологій, заснованих на профілізації. Ваша згода є добровільною і може бути скасовано у будь-який момент. Активне поле означає вираз згоди на таке використання.

Призи та нагороди

ZAUFANE OPINIE CENEO

НАДІЙНІ ВІДГУКИ CENEO

I місце в категорії мода та аксесуари

У 2016 році інтернет-магазин Bolf був лауреатом премії Надійні Відгуки Ceneo в категорії мода та аксесуари. Рейтинг Надійних Відгуків це один з найбільших у Польщі програм перевірки надійності інтернет-магазинів. Цей почесний титул присуджується Клієнтами магазину, які цінують якість, надійність та безпечність покупок.

Рейтинг Сертифікат
Nasze Dobre Lubuskie

Підприємець Fair Play 2015

Сертифікат Fair Play

На прикінці 2015 року - компанія Bolf стала лауреатом XVIII престижної програми "Підприємство Fair Play". Наша марка отримала сертифікат, в номінації етичної поведінки у бізнесі, формування позитивних відносин з місцевим співтовариством і турбота про довкілля.

Переможці Сертифікат
e-commerce Polska Awards

E-commerce Polska Awards 2014

Дизайн року і Сайт року

У 2014 році інтернет-магазин став переможцем у категорії "Інновації Року" у конкурсі, організованому Палатою Електронної Економіки, Payu S. A., Przelewy24.pl і Bluerank, а його мета-виявлення та нагородження кращих компаній, які здійснюють продаж через інтернет. Серед більш ніж 100 компаній був оцінений наш мінімалістський стиль – Дизайн Року і функціональність – Сайт Року.

Результати конкурсу Дипломи
Laur Klienta 2012

Лаври Клієнта

Відкриття 2012

Bolf був відзначений Лавром Клієнта і став Відкриттям 2012 Року у номінації Чоловіча Мода. Це один з найважливіших сертифікатів, бо у національному опитуванні, визнають його Клієнти визначаючи популярні бренди, товари та послуги у всій країні, оцінюючи їх Емблемою.

Сертифікат
Rzetelna firma

Сумлінна компанія

Bolf компанія з сертифікатом надійності

Ми працюємо у відповідності з принципами етики та гарної практики у бізнесі. Ми маємо Сертифікат Надійності, який є свідченням сумлінного підходу до ведення бізнесу, а також гарантія фінансової надійності, прозорості та платоспроможності в економічному обороті.

Етичний кодекс
Trusted Shops

Trusted Shops

Гарантія Надійності Магазину та Захисту Покупця

Магазин був відзначений провідною ознакою довіри. Ми були піддані ретельним дослідженням за 72 критеріями якості, у яких перевіряється правильність правил та політики конфіденційності, а також всі умови та положення договору купівлі-продажу, оплати і доставки. Ми надаємо Клієнту достатньо лояльні правила, виконуючи одночасно вимоги європейських інтернет-магазинів. Клієнти онлайн-продавців, акредитованих Trusted Shops є дійсно охоплені Захистом Покупця.

Сертифікат
Opineo

Opineo.pl

Я Слухаю Своїх Клієнтів

Bolf як компанія, що постійно розвивається, у сфері послуг, робить ставку на прозорість. Пріоритетним для нас є думка наших Клієнтів, які представлені на самому доверяемом і незалежним сервісі у країні. Ми маємо сертифікат Opineo.pl "Я Слухаю Своїх Клієнтів".

Подивитися відгуки
Jakość Obsługi

JakoscObslugi.pl

Ми відповідаємо клієнтам

Магазин був нагороджений сертифікатом, який підтверджує дотримання найвищих стандартів якості обслуговування Клієнтів. Тим більше радує нагорода в категорії, яка є основною діяльністю компанії в сфері e-commerce.

Посмотреть отзывы Сертифікат
pixel