Згода на відповідність змісту

Сторінка Bolf.ua використовує файли Куки для реалізації послуг, а також в цілях реклами/збору статистики. Висловлюючи свою згоду, ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних, збережених у файлах Куки для маркетингових цілей Bolf Sp. z o. o. Sp. k. та її Надійних Партнерів. Ваша згода є добровільною і може бути скасована у будь-який час, однак при вираженні згоди в питанні Куки, пам'ятайте, що Ваша згода дозволить гарантувати Вам що відображуваний контент буде враховувати Ваші інтереси. Крім того, натиснувши [інші функції] ви можете висловити згоду на обробку даних, а також в області профілювання, аналізу ринку та статистики, завдяки чому легше буде знайти на сайті ті матеріали, які найбільш цікавлять саме Вас.

Ми хочемо представити Вам пропозиції, з урахуванням Ваших уподобань та інтересів. Висловивши згоду у зазначених вище цілях, ви даєте нам можливість підготовки пропозицій та знижок, заснованих на аналізі Вашої активності в Інтернеті. Ці пропозиції можуть істотно впливати на Ваші рішення про покупку. Пропозиція призначена для осіб, які досягли повноліття.


Для Вашої зручності, якщо ви старше 18 років, вже зараз ви можете натиснути на кнопки, щоб висловити згоду, про яку йде мова вище.

Звичайно, ви можете також змінити або вказати умови зберігання/доступу до Куки в браузері. Докладніше в Політиці конфіденційності та Куки.

Пам'ятайте, що ваша згода є добровільною. Крім того, цю згоду може бути анульовано у будь-який час, що не вплине на законність обробки, яка буде зроблена до моменту їх анулювання.


Які дані ми обробляємо?

www.bolf.ua використовує технологію зберігання та отриманого доступу до інформації на Вашому комп'ютері або іншому пристрої, підключеному до мережі (зокрема, з використанням файлів Куки) про Вашу діяльність в Інтернеті, для показу Вам відповідних рекламних оголошень, оцінки деяких відомостей про Вас також в рамках автоматизованої обробки персональних даних, т. е. профілювання (ми аналізуємо Вашу діяльність, завдяки чому ми можемо краще адаптуватися до певних спільних груп наших клієнтів, однак, не впливаючи на їх рішення, винятком може бути висловлення окремої згоди), аналіз ринку та статистики, а також поліпшення якості наданої Вам інформації. Технологією таку використовують також наші партнери, з якими ми співпрацюємо, які також можуть встановлювати подібні файли на Вашому пристрої під час Вашого використання наших послуг. Перелік партнерів, з якими ми співпрацюємо в цій області доступні в нашій [Політиці конфіденційності].

Коли можна скасувати свою згоду на використання Куки?

Згода може в будь-який момент бути скасовано - проте, це не вплине, на законність обробки, яка була зроблена до моменту їх анулювання.

Якщо ви відмовитесь від Куки?

Відмова від кукі-файлів, що дозволяють на показ реклами з урахуванням Ваших інтересів, це не означає, що ви не будете отримувати ніяких рекламних оголошень при використанні нашого або інших сайтів – в цьому випадку ви все одно будете отримувати таку ж кількість реклами, але не пов'язаної з Вашою активністю на нашому сайті.

Як буде працювати сервіс без згоди на використання Куки?

У разі відсутності згоди, на Вашому пристрої все ще можуть зберігатися лише файли, необхідні для забезпечення нормальної роботи нашої сторінки (пов'язані, наприклад, з налаштуваннями мови, заповненням формуляра покупок тощо). Ви можете змінити ці налаштування веб-браузера, але деякі розділи нашого сайту, не будуть працювати належним чином.

Хто є адміністратором Ваших даних?

Адміністратором Ваших персональних даних, є Bolf Sp. z o. o. Sp. k., з головним офісом в м. Зелена-Гура на вул. Кожуховська 32, e-mail: ok@bolf.ua.

Адміністратор докладає всі зусилля для захисту Ваших даних у відповідності з Регламентом Європейського Парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року. про захист фізичних осіб у зв'язку з обробкою персональних даних і про вільне переміщення таких даних, а також про скасування директиви 95/46/EC, а також іншими нормативними актами загальнообов'язкових законів, які захищають права людей, щодо їх даних.

Докладні відомості про мету обробки

Ваші дані, отримані з допомогою файлів Куки, будуть оброблятися нами та нашими Партнерами, з вашої згоди метою надання більш широких маркетингових послуг.

Крім того, якщо ви підпишетеся на профілювання за допомогою відповідних інструментів, Ваші дані можуть бути оброблені з метою адаптації наших пропозицій з урахуванням Ваших інтересів та потреб нами та нашими Партнерами, і чим частіше ви будете користуватися нашими послугами і покупками наших товарів, тим більше акцій та приємних сюрпризів, ми зможемо для Вас підготувати.

Термін обробки даних

Ваші дані будуть оброблені під час існування підстави для їх обробки, тобто в разі вираження згоди і до моменту її анулювання, обмеження або інших дій з Вашої сторони, що обмежують дану згоду, однак, у разі якщо закони будуть зобов'язувати нас на довший час для обробки цих даних, або ми будемо їх зберігати довше на випадок можливих претензій, протягом строку позовної давності, визначеного законодавством, зокрема цивільним кодексом

Ваші права

У відповідності з чинним законодавством кожен чоловік має право вимагати доступу до зазначених їм відомостями, що становлять персональні дані, право на їх виправлення, видалення або обмеження обробки, право заперечувати проти обробки, а також право на передачу даних. Крім того, кожна людина в будь-який час має право відмовитися від висловленої раніше згоди, що не впливає на законність обробки, яке було здійснене на підставі згоди до його відмови, а також право подавати скаргу до органу нагляду.

Кому і за яких обставин ми можемо передати дані?

аші дані ми можемо передати суб'єктам, які допомагають нам вести наш веб-сайт і додаток, наприклад, підтримують нас в маркетингових кампаніях, налагоджують наше програмне забезпечення, що забезпечують підтримку і роботу наших інструментів і систем, а також забезпечують поточну правову підтримку, проте із застереженням, що ці організації повинні забезпечити гарантії реалізації відповідних технічних та організаційних засобів, що забезпечують захист переданих даних.

Персональні дані можуть надаватися органам державного управління та юридичним особам, які здійснюють завдання державні або працюють за дорученням органів державного управління, в обсязі і в цілях, які випливають із законодавства.

Як зв'язатися з адміністратором Ваших даних?

У будь-який час ви можете зв'язатися з нами:

BOLF Sp. z o.o. Sp. k.
вул. Кожуховська 32
65-364 Зелена-Гура
ІПН: PL9291861928
ОГРН: 360003583
e-mail: ok@bolf.ua

Також ви можете зв'язатися з інспектором по захисту даних, e-mail: inspektor@kancelaria-domagala.eu

Завдяки технології, яка зберігає і отримує доступ до інформації на Вашому пристрої, підключеному до мережі (зокрема, з використанням файлів Куки), BOLF і його партнери можуть оцінити Вашу діяльність і, завдяки цьому, налаштувати рекламу і представляти інформацію для Ваших уподобань. Одержана за допомогою цих технологій інформація може вважатися Вашими персональними даними.

Згода дозволить нам, чи нашим партнерам на використання технологій, заснованих на профілізації. Ваша згода є добровільною і може бути скасовано у будь-який час.
Активне поле означає вираз згоди на таке використання.

Якщо ви хочете, щоб Bolf.ua застосував пропозицію до Ваших потреб. Виразіть свою згоду на використання файлів Куки, шляхом активації прапорця, і вміст буде коригуватися у відповідності з Вашими смаками. Згода дозволить нам на використання технологій, заснованих на профілізації. Ваша згода є добровільною і може бути скасовано у будь-який момент. Активне поле означає вираз згоди на таке використання.

Сорочки чоловічі

Кількість товарів: 867
Вид товарів: 3 4 5
Попередні

Чоловічі сорочки

Згідно правил хорошого смаку, у гардеробі має знайтися місце для різнопланового вбрання, аби вдалося комбінувати речі та завжди доречно вдягатися. Однак, про рівноправ’я предметів одягу говорити не доводиться, адже є найменування, без яких якось можна впоратися, а є ті, чия відсутність виявиться справжньою модною катастрофою. До останніх точно належать сорочки чоловічі. Без них не обійдеться жодна шафа! Сьогодні купити чоловічу сорочку може кожен. Це водночас і побутова необхідність, і нагода підкреслити почуття стилю, і зразковий подарунок до свята. Однак, рубашки чоловічі не завжди були таким звичним явищем, як сьогодні, а історія трансформацій, через які довелося пройти цьому одягу, вражає своїм масштабом.

Коли з’явилися перші модні чоловічі сорочки

Чоловічі рубашки, як вважається, виготовляли ще за часи Вавілону. Звідти вони перекочували у Древній Рим, де почалися перші вишукані перетворення автентичного крою. Сорочки чоловічі почали виготовляти з тонкого лляного полотна або шерстяної тканини. Протягом багатьох століть простий люд міг хіба що мріяти про таке вбрання, бо ж сорочка була доступна тільки дворянам та знаті. З’являлися нові моделі, виготовлені з атласу, шовку та оксамиту. Процес пошиття сорочки чоловічої та догляду за нею був кропітким та вимагав значних витрат. Змінилася ситуація аж у XIX столітті, коли західне суспільство переосмислило роль цього предмету гардеробу. Тогочасні кравці розробили перший стандарт розмірів чоловічих рубашок та надали їм більш практичного вигляду, водночас знизивши вартість. Охочих купити сорочку чоловічу, що так вдало підкреслює статуру та надає вигляду додаткової серйозності, знаходилося щоразу більше. І почалося справді масове виробництво.

Сучасні стильні чоловічі сорочки

У минулому сторіччі модний бум продовжився. Завдяки йому рубашки чоловічі стали настільки звичним явищем, що без них гардероб здається пустим. На разі маємо цілу плеяду численних видів сорочок, левова частка яких доступна у електронному каталозі:

 • класичні моделі, які ніколи не виходять з моди;
 • сорочки з довгим та коротким рукавом для різних сезонів;
 • однотонні, з малюнком та без нього, аби задовольнити вподобання прихильників різних стилів;
 • чоловічі сорочки-2017 в клітинку, надзвичайно актуальні у цьому сезоні;
 • у смужку, які візуально витягують фігуру, таким чином поліпшуючи статуру;
 • елегантні, що підійдуть для особливих подій;
 • маклерки з неперевершено стильними вставками;
 • віші – особливий вид картатих рубашок чоловічих;
 • джинсові, що стануть ідеальним доповненням до casual-образу;
 • фланелеві, приємні на дотик та демократичні.

Усі сорочки, представлені на сайті, виготовлено з високоякісних та сертифікованих тканин, здебільшого бавовняних. Моделі відповідають особливостям різних сезонів та дозволяють тілу вільно дихати. Продумані деталі допоможуть створити ефектний образ, у якому буде зручно. До таких елементів дизайну належать:

 • модні комірці;
 • контрастні вставки;v
 • оригінальна фурнітура
 • ;
 • капюшони;
 • накладні кишені;
 • зав’язки;
 • декоративні строчки;
 • нашивки;
 • та інші вдалі прийоми.

Купити сорочки чоловічі можна у без перебільшення будь-якому кольоровому виконанні, адже пропозиція містить десятки забарвлень та сотні відтінків. У колекціях присутні як класичні стримані кольори, так і рідкісні барви, що знаходяться на піку моди. Особливого шику традиційно додають контрастні елементи. Колекції постійно поповнюються новими моделями від відомих виробників.

Сорочки чоловічі 2017 на Bolf.ua

Ми віддано служимо улюбленій справі, а тому уважно слідкуємо за трендами та віяннями. У каталозі сайту на вас чекають тільки актуальні та затребувані моделі, в яких приємно з’являтися на людях. Із нашим баченням своєчасних та влучних образів можна ознайомитися в розділі Lookbook. Пропонуємо скористатися вигодами сучасного шопінгу та відчути на собі переваги бонусних програм та акцій. Ми працюємо задля того, аби легко купити чоловічу сорочку зміг кожен. Цьому сприяють привабливі ціни на брендовий одяг та налагоджена система оформлення замовлень та здійснення доставок. Розділ Sale постійно оновлюється цікавими новинками з чинних колекцій, завдяки чому ваш кошик ніколи не буде порожнім!

pixel