Згода на відповідність змісту

Сторінка Bolf.ua використовує файли Куки для реалізації послуг, а також в цілях реклами/збору статистики. Висловлюючи свою згоду, ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних, збережених у файлах Куки для маркетингових цілей Bolf Sp. z o. o. Sp. k. та її Надійних Партнерів. Ваша згода є добровільною і може бути скасована у будь-який час, однак при вираженні згоди в питанні Куки, пам'ятайте, що Ваша згода дозволить гарантувати Вам що відображуваний контент буде враховувати Ваші інтереси. Крім того, натиснувши [інші функції] ви можете висловити згоду на обробку даних, а також в області профілювання, аналізу ринку та статистики, завдяки чому легше буде знайти на сайті ті матеріали, які найбільш цікавлять саме Вас.

Ми хочемо представити Вам пропозиції, з урахуванням Ваших уподобань та інтересів. Висловивши згоду у зазначених вище цілях, ви даєте нам можливість підготовки пропозицій та знижок, заснованих на аналізі Вашої активності в Інтернеті. Ці пропозиції можуть істотно впливати на Ваші рішення про покупку. Пропозиція призначена для осіб, які досягли повноліття.


Для Вашої зручності, якщо ви старше 18 років, вже зараз ви можете натиснути на кнопки, щоб висловити згоду, про яку йде мова вище.

Звичайно, ви можете також змінити або вказати умови зберігання/доступу до Куки в браузері. Докладніше в Політиці конфіденційності та Куки.

Пам'ятайте, що ваша згода є добровільною. Крім того, цю згоду може бути анульовано у будь-який час, що не вплине на законність обробки, яка буде зроблена до моменту їх анулювання.


Які дані ми обробляємо?

www.bolf.ua використовує технологію зберігання та отриманого доступу до інформації на Вашому комп'ютері або іншому пристрої, підключеному до мережі (зокрема, з використанням файлів Куки) про Вашу діяльність в Інтернеті, для показу Вам відповідних рекламних оголошень, оцінки деяких відомостей про Вас також в рамках автоматизованої обробки персональних даних, т. е. профілювання (ми аналізуємо Вашу діяльність, завдяки чому ми можемо краще адаптуватися до певних спільних груп наших клієнтів, однак, не впливаючи на їх рішення, винятком може бути висловлення окремої згоди), аналіз ринку та статистики, а також поліпшення якості наданої Вам інформації. Технологією таку використовують також наші партнери, з якими ми співпрацюємо, які також можуть встановлювати подібні файли на Вашому пристрої під час Вашого використання наших послуг. Перелік партнерів, з якими ми співпрацюємо в цій області доступні в нашій [Політиці конфіденційності].

Коли можна скасувати свою згоду на використання Куки?

Згода може в будь-який момент бути скасовано - проте, це не вплине, на законність обробки, яка була зроблена до моменту їх анулювання.

Якщо ви відмовитесь від Куки?

Відмова від кукі-файлів, що дозволяють на показ реклами з урахуванням Ваших інтересів, це не означає, що ви не будете отримувати ніяких рекламних оголошень при використанні нашого або інших сайтів – в цьому випадку ви все одно будете отримувати таку ж кількість реклами, але не пов'язаної з Вашою активністю на нашому сайті.

Як буде працювати сервіс без згоди на використання Куки?

У разі відсутності згоди, на Вашому пристрої все ще можуть зберігатися лише файли, необхідні для забезпечення нормальної роботи нашої сторінки (пов'язані, наприклад, з налаштуваннями мови, заповненням формуляра покупок тощо). Ви можете змінити ці налаштування веб-браузера, але деякі розділи нашого сайту, не будуть працювати належним чином.

Хто є адміністратором Ваших даних?

Адміністратором Ваших персональних даних, є Bolf Sp. z o. o. Sp. k., з головним офісом в м. Зелена-Гура на вул. Кожуховська 32, e-mail: ok@bolf.ua.

Адміністратор докладає всі зусилля для захисту Ваших даних у відповідності з Регламентом Європейського Парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року. про захист фізичних осіб у зв'язку з обробкою персональних даних і про вільне переміщення таких даних, а також про скасування директиви 95/46/EC, а також іншими нормативними актами загальнообов'язкових законів, які захищають права людей, щодо їх даних.

Докладні відомості про мету обробки

Ваші дані, отримані з допомогою файлів Куки, будуть оброблятися нами та нашими Партнерами, з вашої згоди метою надання більш широких маркетингових послуг.

Крім того, якщо ви підпишетеся на профілювання за допомогою відповідних інструментів, Ваші дані можуть бути оброблені з метою адаптації наших пропозицій з урахуванням Ваших інтересів та потреб нами та нашими Партнерами, і чим частіше ви будете користуватися нашими послугами і покупками наших товарів, тим більше акцій та приємних сюрпризів, ми зможемо для Вас підготувати.

Термін обробки даних

Ваші дані будуть оброблені під час існування підстави для їх обробки, тобто в разі вираження згоди і до моменту її анулювання, обмеження або інших дій з Вашої сторони, що обмежують дану згоду, однак, у разі якщо закони будуть зобов'язувати нас на довший час для обробки цих даних, або ми будемо їх зберігати довше на випадок можливих претензій, протягом строку позовної давності, визначеного законодавством, зокрема цивільним кодексом

Ваші права

У відповідності з чинним законодавством кожен чоловік має право вимагати доступу до зазначених їм відомостями, що становлять персональні дані, право на їх виправлення, видалення або обмеження обробки, право заперечувати проти обробки, а також право на передачу даних. Крім того, кожна людина в будь-який час має право відмовитися від висловленої раніше згоди, що не впливає на законність обробки, яке було здійснене на підставі згоди до його відмови, а також право подавати скаргу до органу нагляду.

Кому і за яких обставин ми можемо передати дані?

аші дані ми можемо передати суб'єктам, які допомагають нам вести наш веб-сайт і додаток, наприклад, підтримують нас в маркетингових кампаніях, налагоджують наше програмне забезпечення, що забезпечують підтримку і роботу наших інструментів і систем, а також забезпечують поточну правову підтримку, проте із застереженням, що ці організації повинні забезпечити гарантії реалізації відповідних технічних та організаційних засобів, що забезпечують захист переданих даних.

Персональні дані можуть надаватися органам державного управління та юридичним особам, які здійснюють завдання державні або працюють за дорученням органів державного управління, в обсязі і в цілях, які випливають із законодавства.

Як зв'язатися з адміністратором Ваших даних?

У будь-який час ви можете зв'язатися з нами:

BOLF Sp. z o.o. Sp. k.
вул. Кожуховська 32
65-364 Зелена-Гура
ІПН: PL9291861928
ОГРН: 360003583
e-mail: ok@bolf.ua

Також ви можете зв'язатися з інспектором по захисту даних, e-mail: inspektor@kancelaria-domagala.eu

Завдяки технології, яка зберігає і отримує доступ до інформації на Вашому пристрої, підключеному до мережі (зокрема, з використанням файлів Куки), BOLF і його партнери можуть оцінити Вашу діяльність і, завдяки цьому, налаштувати рекламу і представляти інформацію для Ваших уподобань. Одержана за допомогою цих технологій інформація може вважатися Вашими персональними даними.

Згода дозволить нам, чи нашим партнерам на використання технологій, заснованих на профілізації. Ваша згода є добровільною і може бути скасовано у будь-який час.
Активне поле означає вираз згоди на таке використання.

Якщо ви хочете, щоб Bolf.ua застосував пропозицію до Ваших потреб. Виразіть свою згоду на використання файлів Куки, шляхом активації прапорця, і вміст буде коригуватися у відповідності з Вашими смаками. Згода дозволить нам на використання технологій, заснованих на профілізації. Ваша згода є добровільною і може бути скасовано у будь-який момент. Активне поле означає вираз згоди на таке використання.

Чоловічий одяг

Кількість товарів: 5865
Вид товарів: 3 4 5
Попередні

Чоловічий одяг

Чоловічий одяг від компанії Bolf: стиль та бездоганність образу

Загальноприйняті стандарти чоловічого одягу сформувалися дуже давно. Концепція зручного вбрання для представників сильної статі утворилась під впливом історичних, соціально-культурних та кліматичних факторів. Традиційно, чоловічий одяг має не спотворювати, а підкреслювати природу міцного тіла, а разом з тим й сприяти динаміці фізичних рухів, притаманних саме чоловікам. З розвитком виробництва та вдосконаленням технік декорування, чоловіче вбрання набуло ознак естетичної виразності: за стилем костюму та якістю тканини вже у Середньовіччі розпізнавали соціальний статус власника. Заможним людям та представникам аристократичних кланів було властиво купувати чоловічий одяг з бархату, парчі, шовку, гаптований золотом та дорогоцінним камінням, тоді як для повсякденного користування обирали більш прості та дешеві фактури із шкіри, шерсті, льону і т.д. Взуття та одяг для чоловіків має таке ж важливе значення, як і для жінок. В сучасному світі, аби виглядати стильно і бездоганно, потрібно дотримуватись актуальних модних канонів і правильно підбирати гардероб за індивідуальними метричними показниками (зріст, вага, вік і т.д.).

Елегантність, практичність, комфорт: що значить одяг для чоловіків?

Одяг для чоловіків — не лише гігієна та захист тіла від холоду, дощу й ультрафіолетового випромінювання. Це ще й своєрідний засіб самовираження, індикатор світогляду. В кожної людини свої естетичні пріоритети, а тому й власна манера одягатись. За фасоном та кольором сорочки, джемпера, куртки, штанів легко розпізнати переконаного життєлюба або ж прибічника консервативних поглядів. Для тінейджерів та людей демократичних принципів притаманні яскраві кольори, експерименти з симетрією, еклектичні поєднання фактур, тоді як представники середньої і старшої вікової категорії обирають елегантність класики. Мода — це своєрідна “мова есперанто”, зрозуміла і в Європі, і в США: ти можеш бути домінантним представником будь-якої субкультури і носієм невизначеного лінгвісу, але вдягатись всупереч моді — моветон!

Формула якості: як правильно обирати чоловічий одяг

Сучасні модні тренди орієнтовані на динамічний стиль життя, близький і до спорту, і до повсякденності. Чоловічий одяг представлений широким асортиментом фасонів, провідна ідея яких - комфорт та індивідуальність. Мовою дизайнерів, котрі створюють одяг чоловічий не для подіумів, а для звичайних людей, сезонний гардероб має задовольняти найважливіші потреби його власника, тобто:

 • бути практичним та естетично привабливим;
 • відповідати статурі;
 • не створювати фізичного дискомфорту;
 • коштувати недорого.

Естетика чоловічого одягу — важливий психологічний аспект: людина у модному стильному вбранні позитивно сприймається соціумом і викликає загальне схвалення. Відчуття власної досконалості (а, отже, й оптимальну самооцінку) гарантує лише одяг, який вам личить. Стильно одягнутій людині заздрять, а вдало підібрану, креативну манеру гардеробу часто копіюють. Аби витримати “золоту середину” між особистим та колективним, варто купувати чоловічий одяг у спеціалізованих магазинах, де продають лише брендові речі. Гардероб з базару — викинуті у повітря гроші, до того ж, якість речей сумнівного виготовлення часто викликає підозру. Зручний чоловічий одяг купити не проблематично, якщо орієнтуватись у:

 • типах тканин (складі та фізичних властивостях матеріалу);
 • сезонних вимогах щодо підтримання термобалансу тіла (тут розрізняємо одяг, що зігріває, у якому не жарко, який захищає від дощу та вітру);
 • способах чистки, прасування та зберігання речей.

Важливим пунктом лишається екологічність одягу. Надмірна синтетичність, присутність у тканині токсичних компонентів, статика — все це показники небезпеки, що провокують алергічні реакції тіла та захворювання шкіри. Чоловічий одяг, виконаний з натуральних та гіпоалергенних тканин, ніколи не стане джерелом фізіологічних проблем, а це ще один мотив, щоби вдягатись у спеціалізованому магазині чоловічого одягу.

Від нижньої білизни до курток і пальто: який одяг носять справжні чоловіки

У шафі сучасного чоловіка має бути достатньо практичних речей для сезонної експлуатації. Окрім нижньої білизни, гардероб повинен складатись з моделей:

 • для щоденної носки (на навчання або на роботу);
 • для дому;
 • на вихід (вечірку, свято, урочистий захід);
 • для спорту, активного відпочинку та дозвілля тощо.

Перш ніж чоловічий одяг купити, важливо врахувати вік людини, рід професійної діяльності, смаки, індивідуальні погляди на закони моди. Не варто забувати, що жіночий та чоловічий одяг обирають за розміром, інакше навіть найстильніша річ залишиться просто цікавим експонатом у шафі. Чоловічий гардероб складається з різних категорій одягу, тому варто розрізняти речі інтимного вжитку (нижню білизну), верхній одяг тощо. До кожного сезону передбачена власна категорія вбрання.

 • Теплі речі, моделі з цупких тканин із довгим рукавом — пріоритет холодних сезонів року. В кожного сучасного чоловіка неодмінно повинні бути куртка, пальто, джемпери, светри і т.д.
 • Для спекотного літа та пляжних втіх обирають легкі мінімалістичні моделі здебільшого з натуральних тканин: шорти, футболки, майки.
 • Універсальний чоловічий одяг — футболки з довгим рукавом, сорочки, жилети. Взимку їх одягають під теплу куртку, з травня до вересня це незалежний гардероб на роботу, прогулянку тощо.

В умовах розмаїття актуальних фасонів одягу, взуття та аксесуарів легко самотужки комбінувати повсякденний гардероб, роблячи ставку на індивідуальність омріяного образу. Унікальний стиль кежуал (casual) — винахід ХХ століття: відтепер дозволено поєднувати джинси, піджак та кросівки. Універсальний модний напрямок, девіз якого “Практичність та комфорт”, схвалений молоддю, студентами та людьми без виразних творчих амбіцій. Достатньо придбати якісний недорогий одяг від доступних брендів — і вдягатись так, як підказує вам фантазія.

Недорогий брендовий одяг з доставкою по Україні: переваги шопінгу в інтернет-магазині Bolf

Купити одяг чоловічий, який би цілковито задовольняв потреби власника, — задача одночасно складна й цікава. З асортименту моделей толстовок, курток, светрів, штанів, футболок, піджаків, костюмів тощо легко обрати власну річ, якщо скористатись каталогом інтернет-магазину компанії Bolf. Колекція одягу та аксесуарів ретельно підібрана професійними стилістами, котрі добре розуміються на тому, що носять сучасні чоловіки. Ставка марки Bolf — на цінову лояльність. Різнобічна аудиторія клієнтів інтернет-магазину — підтвердження тому, що купити якісний чоловічий одяг в Україні спроможні усі, незалежно від статків. Придбати чоловічий одяг в інтернет-магазині Bolf вигідно, оскільки:

 • колекція бутіку складається лише з актуальних брендових моделей власного виробництва з логотипом Bolf, а також провідних європейських марок (Crws Dnm, S7, STX тощо);
 • якість кожної речі перевірена та гарантована;
 • сайт з фотокаталогом та розширеним фільтром пошуку повністю адаптовано під онлайн-шопінг;
 • допомогу у виборі моделі завжди надасть досвідчений консультант;
 • ціни на стильні сезонні речі набагато нижчі за пропозиції інших магазинів;
 • асортимент одягу постійно оновлюється;
 • діє система знижок та розпродаж;
 • підтримується високий рівень обслуговування клієнтів.

Оновлюйте особистий гардероб чи начиння шафи вашого коханого чоловіка не відходячи від монітору. Bolf — ваш інтернет-магазин чоловічого одягу за доступними цінами для будь-якого сезону!

 

pixel