Згода на відповідність змісту

Сторінка Bolf.ua використовує файли Куки для реалізації послуг, а також в цілях реклами/збору статистики. Висловлюючи свою згоду, ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних, збережених у файлах Куки для маркетингових цілей Bolf Sp. z o. o. Sp. k. та її Надійних Партнерів. Ваша згода є добровільною і може бути скасована у будь-який час, однак при вираженні згоди в питанні Куки, пам'ятайте, що Ваша згода дозволить гарантувати Вам що відображуваний контент буде враховувати Ваші інтереси. Крім того, натиснувши [інші функції] ви можете висловити згоду на обробку даних, а також в області профілювання, аналізу ринку та статистики, завдяки чому легше буде знайти на сайті ті матеріали, які найбільш цікавлять саме Вас.

Ми хочемо представити Вам пропозиції, з урахуванням Ваших уподобань та інтересів. Висловивши згоду у зазначених вище цілях, ви даєте нам можливість підготовки пропозицій та знижок, заснованих на аналізі Вашої активності в Інтернеті. Ці пропозиції можуть істотно впливати на Ваші рішення про покупку. Пропозиція призначена для осіб, які досягли повноліття.


Для Вашої зручності, якщо ви старше 18 років, вже зараз ви можете натиснути на кнопки, щоб висловити згоду, про яку йде мова вище.

Звичайно, ви можете також змінити або вказати умови зберігання/доступу до Куки в браузері. Докладніше в Політиці конфіденційності та Куки.

Пам'ятайте, що ваша згода є добровільною. Крім того, цю згоду може бути анульовано у будь-який час, що не вплине на законність обробки, яка буде зроблена до моменту їх анулювання.


Які дані ми обробляємо?

www.bolf.ua використовує технологію зберігання та отриманого доступу до інформації на Вашому комп'ютері або іншому пристрої, підключеному до мережі (зокрема, з використанням файлів Куки) про Вашу діяльність в Інтернеті, для показу Вам відповідних рекламних оголошень, оцінки деяких відомостей про Вас також в рамках автоматизованої обробки персональних даних, т. е. профілювання (ми аналізуємо Вашу діяльність, завдяки чому ми можемо краще адаптуватися до певних спільних груп наших клієнтів, однак, не впливаючи на їх рішення, винятком може бути висловлення окремої згоди), аналіз ринку та статистики, а також поліпшення якості наданої Вам інформації. Технологією таку використовують також наші партнери, з якими ми співпрацюємо, які також можуть встановлювати подібні файли на Вашому пристрої під час Вашого використання наших послуг. Перелік партнерів, з якими ми співпрацюємо в цій області доступні в нашій [Політиці конфіденційності].

Коли можна скасувати свою згоду на використання Куки?

Згода може в будь-який момент бути скасовано - проте, це не вплине, на законність обробки, яка була зроблена до моменту їх анулювання.

Якщо ви відмовитесь від Куки?

Відмова від кукі-файлів, що дозволяють на показ реклами з урахуванням Ваших інтересів, це не означає, що ви не будете отримувати ніяких рекламних оголошень при використанні нашого або інших сайтів – в цьому випадку ви все одно будете отримувати таку ж кількість реклами, але не пов'язаної з Вашою активністю на нашому сайті.

Як буде працювати сервіс без згоди на використання Куки?

У разі відсутності згоди, на Вашому пристрої все ще можуть зберігатися лише файли, необхідні для забезпечення нормальної роботи нашої сторінки (пов'язані, наприклад, з налаштуваннями мови, заповненням формуляра покупок тощо). Ви можете змінити ці налаштування веб-браузера, але деякі розділи нашого сайту, не будуть працювати належним чином.

Хто є адміністратором Ваших даних?

Адміністратором Ваших персональних даних, є Bolf Sp. z o. o. Sp. k., з головним офісом в м. Зелена-Гура на вул. Кожуховська 32, e-mail: ok@bolf.ua.

Адміністратор докладає всі зусилля для захисту Ваших даних у відповідності з Регламентом Європейського Парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року. про захист фізичних осіб у зв'язку з обробкою персональних даних і про вільне переміщення таких даних, а також про скасування директиви 95/46/EC, а також іншими нормативними актами загальнообов'язкових законів, які захищають права людей, щодо їх даних.

Докладні відомості про мету обробки

Ваші дані, отримані з допомогою файлів Куки, будуть оброблятися нами та нашими Партнерами, з вашої згоди метою надання більш широких маркетингових послуг.

Крім того, якщо ви підпишетеся на профілювання за допомогою відповідних інструментів, Ваші дані можуть бути оброблені з метою адаптації наших пропозицій з урахуванням Ваших інтересів та потреб нами та нашими Партнерами, і чим частіше ви будете користуватися нашими послугами і покупками наших товарів, тим більше акцій та приємних сюрпризів, ми зможемо для Вас підготувати.

Термін обробки даних

Ваші дані будуть оброблені під час існування підстави для їх обробки, тобто в разі вираження згоди і до моменту її анулювання, обмеження або інших дій з Вашої сторони, що обмежують дану згоду, однак, у разі якщо закони будуть зобов'язувати нас на довший час для обробки цих даних, або ми будемо їх зберігати довше на випадок можливих претензій, протягом строку позовної давності, визначеного законодавством, зокрема цивільним кодексом

Ваші права

У відповідності з чинним законодавством кожен чоловік має право вимагати доступу до зазначених їм відомостями, що становлять персональні дані, право на їх виправлення, видалення або обмеження обробки, право заперечувати проти обробки, а також право на передачу даних. Крім того, кожна людина в будь-який час має право відмовитися від висловленої раніше згоди, що не впливає на законність обробки, яке було здійснене на підставі згоди до його відмови, а також право подавати скаргу до органу нагляду.

Кому і за яких обставин ми можемо передати дані?

аші дані ми можемо передати суб'єктам, які допомагають нам вести наш веб-сайт і додаток, наприклад, підтримують нас в маркетингових кампаніях, налагоджують наше програмне забезпечення, що забезпечують підтримку і роботу наших інструментів і систем, а також забезпечують поточну правову підтримку, проте із застереженням, що ці організації повинні забезпечити гарантії реалізації відповідних технічних та організаційних засобів, що забезпечують захист переданих даних.

Персональні дані можуть надаватися органам державного управління та юридичним особам, які здійснюють завдання державні або працюють за дорученням органів державного управління, в обсязі і в цілях, які випливають із законодавства.

Як зв'язатися з адміністратором Ваших даних?

У будь-який час ви можете зв'язатися з нами:

BOLF Sp. z o.o. Sp. k.
вул. Кожуховська 32
65-364 Зелена-Гура
ІПН: PL9291861928
ОГРН: 360003583
e-mail: ok@bolf.ua

Також ви можете зв'язатися з інспектором по захисту даних, e-mail: inspektor@kancelaria-domagala.eu

Завдяки технології, яка зберігає і отримує доступ до інформації на Вашому пристрої, підключеному до мережі (зокрема, з використанням файлів Куки), BOLF і його партнери можуть оцінити Вашу діяльність і, завдяки цьому, налаштувати рекламу і представляти інформацію для Ваших уподобань. Одержана за допомогою цих технологій інформація може вважатися Вашими персональними даними.

Згода дозволить нам, чи нашим партнерам на використання технологій, заснованих на профілізації. Ваша згода є добровільною і може бути скасовано у будь-який час.
Активне поле означає вираз згоди на таке використання.

Якщо ви хочете, щоб Bolf.ua застосував пропозицію до Ваших потреб. Виразіть свою згоду на використання файлів Куки, шляхом активації прапорця, і вміст буде коригуватися у відповідності з Вашими смаками. Згода дозволить нам на використання технологій, заснованих на профілізації. Ваша згода є добровільною і може бути скасовано у будь-який момент. Активне поле означає вираз згоди на таке використання.

Чоловічі сорочки в клітинку

Кількість товарів: 161
Вид товарів: 3 4 5
Попередні

Сорочки чоловічі з коротким рукавом

Чоловічі сорочки в клітинку набули особливої популярності на початку 60-х років минулого сторіччя. Значну роль у їх розповсюдженні зіграли рух хіппі та фанати легендарної групи “Біттлз". Та якщо п’ять десятиліть тому цей предмет гардеробу викликав асоціації з певними вподобаннями та стилем життя, то сьогодні він говорить лише про те, що у його власника точно є смак! Звісно, аби справити гарне враження, буде не достатньо тільки купити сорочки чоловічі в клітинку. Доведеться ще й дотриматися кількох правил поєднання цього трендового вбрання з іншими елементами.

З чим носити чоловічі сорочки в клітинку?

По-перше, не забудьте звернути увагу на матеріал, з якого виготовлена сорочка, і зупиніться на бавовні або льоні. Саме такі моделі, з натуральних тканин, розміщені на полицях нашого інтернет-магазину. У стилістів є ще кілька вагомих порад з цього приводу:

 • не вдягайте сорочки в клітинку зі строгими діловими костюмами, оскільки таке “сусідство” не завжди буває вдалим;
 • натомість комбінуйте з кардиганами, светрами або жилетами;
 • ідеальний тандем допоможуть створити джинси або брюки, особливо трохи завужені донизу.

Оскільки така сорочка від самого початку своєї історії була насичена духом свободи та сміливості, то і нині вона асоціюється з енергією, рухливістю та пригодами у стилі кантрі. Така сорочка стане незамінною, улюбленою частиною ансамблю для неформальних робочих п’ятниць, прогулянок, побачень, пікніків та інших нагод.

Сучасна сорочка в клітинку чоловіча в асортименті Bolf.ua

У електронному каталозі ви зможете знайти актуальні обновки від різних торгових марок, а це, зокрема:

 • Northist;
 • Red Polo;
 • Zazzoni;
 • Zeep Mayer;
 • Carezza City;
 • Madmext;
 • By Mirzad;
 • власне виробництво Bolf;
 • та інші відомі бренди.

Яким би текстурам та видам клітинки (а їх чимало!) ви не надавали перевагу, це саме те місце, де знайдеться модель на кожен смак! Те саме можна сказати і про розмаїття фасонів та типів коміру чоловічих сорочок в клітинку. Чоловіки знають, яке значення для комфортного носіння та задоволення від покупки має характер комірця. Комусь більше до вподоби стійка, а хтось радше вибере button down – з довгими кінчиками, що пристібаються до сорочки. Є й інші опції:

 • класичний (традиція, що не виходить із моди і особливо вдало поєднується з діловими костюмами);
 • італійський комірець (завдяки особливостям конструкції візуально розширює вилиці та плечі);
 • кент (з загостреними кінчиками);
 • акула (загострені краї, широко розведені в сторони).

Деякі сорочки в клітинку чоловічі декоровані джинсовими вставками згідно з останніми трендами у світі чоловічої моди. Переконайтесь у унікальності та ефектності картатої сорочки, відкривши сторінку Lookbok, де знайдуться свіжі та цікаві варіації на цю тему! Завдяки постійним акціям та розпродажам, покупка обновки стане невеличким святом та подарує гарний настрій. У разі виникнення запитань обов’язково звертайтесь до наших менеджерів по телефону або в режимі онлайн. Вони оперативно вирішать усі питання, пов’язані з поповненням вашого гардеробу та оформленням замовлень. Який би з варіантів ви не обрали, чоловіча сорочка в клітинку буде бездоганно на вас виглядати за умови правильно підібраного розміру, адже крій кожної моделі продуманий до деталей справжніми майстрами своєї справи. Тож гарного вам шопінгу!

Сайт використовує файли cookie в цілях реалізації послуг, а також в цілях реклами/збору статистики. Ви можете змінити або вказати умови зберігання/доступу до cookie у Вашому браузері. Докладніше у Політиці конфіденційності.
ПОГОДЖУЮСЬ
pixel