Шорти чоловічі

Кількість товарів: 352

Чоловічі шорти

Чоловічі шорти обов’язково мають бути у літньому гардеробі кожного мужчини. Зручні та легкі, вони стануть найліпшим варіантом для прогулянок у спекотний день.

Шорти чоловічі в історії

Цей предмет одягу відносно молодий. Помітно вкорочуватися брюки почали всього лише років 120 тому. Спочатку – у цивільні моді, а потім і у військовій: британські солдати, що несли службу у південних колоніях імперії, знемагали від високих температур та почасти вологого клімату. Тож у якийсь момент їм дозволили небувалу вільність: відрізати штанини по коліно. Ця уніформа була затверджена та швидко розповсюдилась по різних куточках землі, зокрема, дісталася на Бермуди, острова, котрі пізніше подарували своє ім'я одному з видів вкорочених брюк. До 20-х років минулого століття уже стало можливим купити шорти чоловічі в магазинах ледь не на кожному кроці. Таке вбрання вважалося доречним для пікніків та прогулянок за місто. А у 50-х стався черговий прорив, оскільки шорти попали у поле зору “від-кутюрних” брендів. Що було далі, здогадатися неважко, якщо взяти до уваги розповсюдженість та різноманітність чоловічих шортів сьогодні.

Стильні шорти чоловічі 2017 на Bolf.ua

Оскільки вбрання це суто літнє і розраховане на спеку, завжди краще добирати моделі з натуральних та легких тканин, на кшталт бавовни чи льону. Допускається також використання поліестеру, еластану та іншої якісної синтетики, виготовленої за сучасними технологіями. Матеріали з такими характеристиками забезпечать комфортне носіння та легкий догляд за речами, а між тим не викличуть жодних подразнень. Запропонована колекція презентує саме такі варіанти: високого ґатунку, зручного крою та актуальних забарвлень. Ці чоловічі шорти традиційно регулюються на талії за допомогою резинки та зав’язок, або навіть ременів. В асортименті є:

 • джинсові шорти;
 • трикотажні;
 • камуфляжні;
 • шорти для плавання
 • .

Завдяки такому розмаїттю, сьогодні купити шорти чоловічі можна для створення образів, котрі будуть виглядати доречно у різних ситуаціях, як то:

 • прогулянки по місту в стилі street outfit;
 • зустрічі з друзями, походи в кіно, на побачення та пікніки;
 • тривалі подорожі у транспорті;
 • відвідання спортивних заходів;
 • у випадку з шортами для плавання – для проведення часу на пляжі;
 • для занять спортом.

Серед представлених моделей є як casual-варіанти, так і більш спортивні позиції. Так, джинсові чоловічі шорти будуть чудово виглядати в поєднанні з сорочкою віші, а от трикотажні – в комбінації з модною футболкою. На Bolf.ua можна купити шорти чоловічі і жіночі, а також інші брендові товари за низькими цінами. Швидка доставка та професійне обслуговування перенесуть ваш досвід покупок у Інтернеті на новий рівень!

pixel