Згода на відповідність змісту

Сторінка Bolf.ua використовує файли Куки для реалізації послуг, а також в цілях реклами/збору статистики. Висловлюючи свою згоду, ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних, збережених у файлах Куки для маркетингових цілей Bolf Sp. z o. o. Sp. k. та її Надійних Партнерів. Ваша згода є добровільною і може бути скасована у будь-який час, однак при вираженні згоди в питанні Куки, пам'ятайте, що Ваша згода дозволить гарантувати Вам що відображуваний контент буде враховувати Ваші інтереси. Крім того, натиснувши [інші функції] ви можете висловити згоду на обробку даних, а також в області профілювання, аналізу ринку та статистики, завдяки чому легше буде знайти на сайті ті матеріали, які найбільш цікавлять саме Вас.

Ми хочемо представити Вам пропозиції, з урахуванням Ваших уподобань та інтересів. Висловивши згоду у зазначених вище цілях, ви даєте нам можливість підготовки пропозицій та знижок, заснованих на аналізі Вашої активності в Інтернеті. Ці пропозиції можуть істотно впливати на Ваші рішення про покупку. Пропозиція призначена для осіб, які досягли повноліття.


Для Вашої зручності, якщо ви старше 18 років, вже зараз ви можете натиснути на кнопки, щоб висловити згоду, про яку йде мова вище.

Звичайно, ви можете також змінити або вказати умови зберігання/доступу до Куки в браузері. Докладніше в Політиці конфіденційності та Куки.

Пам'ятайте, що ваша згода є добровільною. Крім того, цю згоду може бути анульовано у будь-який час, що не вплине на законність обробки, яка буде зроблена до моменту їх анулювання.


Які дані ми обробляємо?

www.bolf.ua використовує технологію зберігання та отриманого доступу до інформації на Вашому комп'ютері або іншому пристрої, підключеному до мережі (зокрема, з використанням файлів Куки) про Вашу діяльність в Інтернеті, для показу Вам відповідних рекламних оголошень, оцінки деяких відомостей про Вас також в рамках автоматизованої обробки персональних даних, т. е. профілювання (ми аналізуємо Вашу діяльність, завдяки чому ми можемо краще адаптуватися до певних спільних груп наших клієнтів, однак, не впливаючи на їх рішення, винятком може бути висловлення окремої згоди), аналіз ринку та статистики, а також поліпшення якості наданої Вам інформації. Технологією таку використовують також наші партнери, з якими ми співпрацюємо, які також можуть встановлювати подібні файли на Вашому пристрої під час Вашого використання наших послуг. Перелік партнерів, з якими ми співпрацюємо в цій області доступні в нашій [Політиці конфіденційності].

Коли можна скасувати свою згоду на використання Куки?

Згода може в будь-який момент бути скасовано - проте, це не вплине, на законність обробки, яка була зроблена до моменту їх анулювання.

Якщо ви відмовитесь від Куки?

Відмова від кукі-файлів, що дозволяють на показ реклами з урахуванням Ваших інтересів, це не означає, що ви не будете отримувати ніяких рекламних оголошень при використанні нашого або інших сайтів – в цьому випадку ви все одно будете отримувати таку ж кількість реклами, але не пов'язаної з Вашою активністю на нашому сайті.

Як буде працювати сервіс без згоди на використання Куки?

У разі відсутності згоди, на Вашому пристрої все ще можуть зберігатися лише файли, необхідні для забезпечення нормальної роботи нашої сторінки (пов'язані, наприклад, з налаштуваннями мови, заповненням формуляра покупок тощо). Ви можете змінити ці налаштування веб-браузера, але деякі розділи нашого сайту, не будуть працювати належним чином.

Хто є адміністратором Ваших даних?

Адміністратором Ваших персональних даних, є Bolf Sp. z o. o. Sp. k., з головним офісом в м. Зелена-Гура на вул. Кожуховська 32, e-mail: ok@bolf.ua.

Адміністратор докладає всі зусилля для захисту Ваших даних у відповідності з Регламентом Європейського Парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року. про захист фізичних осіб у зв'язку з обробкою персональних даних і про вільне переміщення таких даних, а також про скасування директиви 95/46/EC, а також іншими нормативними актами загальнообов'язкових законів, які захищають права людей, щодо їх даних.

Докладні відомості про мету обробки

Ваші дані, отримані з допомогою файлів Куки, будуть оброблятися нами та нашими Партнерами, з вашої згоди метою надання більш широких маркетингових послуг.

Крім того, якщо ви підпишетеся на профілювання за допомогою відповідних інструментів, Ваші дані можуть бути оброблені з метою адаптації наших пропозицій з урахуванням Ваших інтересів та потреб нами та нашими Партнерами, і чим частіше ви будете користуватися нашими послугами і покупками наших товарів, тим більше акцій та приємних сюрпризів, ми зможемо для Вас підготувати.

Термін обробки даних

Ваші дані будуть оброблені під час існування підстави для їх обробки, тобто в разі вираження згоди і до моменту її анулювання, обмеження або інших дій з Вашої сторони, що обмежують дану згоду, однак, у разі якщо закони будуть зобов'язувати нас на довший час для обробки цих даних, або ми будемо їх зберігати довше на випадок можливих претензій, протягом строку позовної давності, визначеного законодавством, зокрема цивільним кодексом

Ваші права

У відповідності з чинним законодавством кожен чоловік має право вимагати доступу до зазначених їм відомостями, що становлять персональні дані, право на їх виправлення, видалення або обмеження обробки, право заперечувати проти обробки, а також право на передачу даних. Крім того, кожна людина в будь-який час має право відмовитися від висловленої раніше згоди, що не впливає на законність обробки, яке було здійснене на підставі згоди до його відмови, а також право подавати скаргу до органу нагляду.

Кому і за яких обставин ми можемо передати дані?

аші дані ми можемо передати суб'єктам, які допомагають нам вести наш веб-сайт і додаток, наприклад, підтримують нас в маркетингових кампаніях, налагоджують наше програмне забезпечення, що забезпечують підтримку і роботу наших інструментів і систем, а також забезпечують поточну правову підтримку, проте із застереженням, що ці організації повинні забезпечити гарантії реалізації відповідних технічних та організаційних засобів, що забезпечують захист переданих даних.

Персональні дані можуть надаватися органам державного управління та юридичним особам, які здійснюють завдання державні або працюють за дорученням органів державного управління, в обсязі і в цілях, які випливають із законодавства.

Як зв'язатися з адміністратором Ваших даних?

У будь-який час ви можете зв'язатися з нами:

BOLF Sp. z o.o. Sp. k.
вул. Кожуховська 32
65-364 Зелена-Гура
ІПН: PL9291861928
ОГРН: 360003583
e-mail: ok@bolf.ua

Також ви можете зв'язатися з інспектором по захисту даних, e-mail: inspektor@kancelaria-domagala.eu

Завдяки технології, яка зберігає і отримує доступ до інформації на Вашому пристрої, підключеному до мережі (зокрема, з використанням файлів Куки), BOLF і його партнери можуть оцінити Вашу діяльність і, завдяки цьому, налаштувати рекламу і представляти інформацію для Ваших уподобань. Одержана за допомогою цих технологій інформація може вважатися Вашими персональними даними.

Згода дозволить нам, чи нашим партнерам на використання технологій, заснованих на профілізації. Ваша згода є добровільною і може бути скасовано у будь-який час.
Активне поле означає вираз згоди на таке використання.

Якщо ви хочете, щоб Bolf.ua застосував пропозицію до Ваших потреб. Виразіть свою згоду на використання файлів Куки, шляхом активації прапорця, і вміст буде коригуватися у відповідності з Вашими смаками. Згода дозволить нам на використання технологій, заснованих на профілізації. Ваша згода є добровільною і може бути скасовано у будь-який момент. Активне поле означає вираз згоди на таке використання.

відгуки

Артём Валерьевич

Знаменка

30.11.2017

Куртка Bolf 1115 отличная, теплая как для ноября 2017 года. Очень удобная. Если замерять по таблице размеров на сайте, то всё подойдёт. На этом сайте покупаю всякие вещи. Очень доволен качеством товаров и девочкам на телефоне. Всегда посоветуют как лучше сделать покупку или доставку. Всем очень доволен. Советую. Проверенные ребята. Спасибо БОЛФУ.

Наталья

Мошурів (ЧЕРКАСЬКА)

30.11.2017

Замовляли чорну та зелену куртки Bolf 4960. Сьогодні отримали товар. Щира подяка всьому персоналу. Доставка бистра. Товар якісний. Ціна помірна. Розмір куртки точно по таблиці. Ми дуже задоволенні... Дякую...

Vladimir

Wroclaw

28.12.17

Привет,ребята.Я сам с Украины, работаю в Польше. Наблюдал в Украине за етим магазином и нашол его в Зеленой Гуре все понравилось, девушка консультант была с Украины. Скупился на 1000 злот все очень круто все понравилось. Большое спасибо. Рекомендую!

Ольга

Киев

29.12.17

Делала возврат деньги вернули без проблем,позвнили уточнили номер карточки сказали в пятницу будут, в четверг деньги уже были на карточке! В сроки по договору вложились. Сделала еще два заказа.Номальный магазин — лично у меня проблем не было. Могу рекомендовать со спокойной совестью.

Гость

Чернівці

29.12.17

Покупала мужу куртку, выбор действительно ооочень большой, хотела купить одну но не удержалась купила две. Не пожалела,модели Bolf 4667 и Bolf 4960. Размер выбирала по сетке как подсказали консультанты.Все подошло. Спасибо!

Руслан

Київ

3.01.18

Заказал первую курточку наBolf.ua ,доставка во время, куртка класная, цена тоже.Закзал вторую куртку ждал 13 дней.Курьер позвонил что доставит, и не доставил потом морозился.Доставил только на 13 день, объяснял типа перед праздниками напряжонный график.Понимаю что магазин не причем, претензий нет,но доставка храмает. А так шмотки и цены класные и это перечеркивает негатив по доставке.

Игорь Шишко

Львов

3.01.18

Заказываю регулярно в этом магазине,вещи класные,цены реальные, возрат делал два раза — проблем не было,деньги возвращают на карточку(ждал недели две).Девченки консультантки -украинки молодцы! Спасибо что есть такой магазин. Буду покупать еще.

Артём Валерьевич

Знаменка

30.11.2017

Куртка Bolf 1115 отличная, теплая как для ноября 2017 года. Очень удобная. Если замерять по таблице размеров на сайте, то всё подойдёт. На этом сайте покупаю всякие вещи. Очень доволен качеством товаров и девочкам на телефоне. Всегда посоветуют как лучше сделать покупку или доставку. Всем очень доволен. Советую. Проверенные ребята. Спасибо БОЛФУ.

Наталья

Мошурів (ЧЕРКАСЬКА)

30.11.2017

Замовляли чорну та зелену куртки Bolf 4960. Сьогодні отримали товар. Щира подяка всьому персоналу. Доставка бистра. Товар якісний. Ціна помірна. Розмір куртки точно по таблиці. Ми дуже задоволенні... Дякую...

Vladimir

Wroclaw

28.12.17

Привет,ребята.Я сам с Украины, работаю в Польше. Наблюдал в Украине за етим магазином и нашол его в Зеленой Гуре все понравилось, девушка консультант была с Украины. Скупился на 1000 злот все очень круто все понравилось. Большое спасибо. Рекомендую!

Ольга

Киев

29.12.17

Делала возврат деньги вернули без проблем,позвнили уточнили номер карточки сказали в пятницу будут, в четверг деньги уже были на карточке! В сроки по договору вложились. Сделала еще два заказа.Номальный магазин — лично у меня проблем не было. Могу рекомендовать со спокойной совестью.

Гость

Чернівці

29.12.17

Покупала мужу куртку, выбор действительно ооочень большой, хотела купить одну но не удержалась купила две. Не пожалела,модели Bolf 4667 и Bolf 4960. Размер выбирала по сетке как подсказали консультанты.Все подошло. Спасибо!

Руслан

Київ

3.01.18

Заказал первую курточку наBolf.ua ,доставка во время, куртка класная, цена тоже.Закзал вторую куртку ждал 13 дней.Курьер позвонил что доставит, и не доставил потом морозился.Доставил только на 13 день, объяснял типа перед праздниками напряжонный график.Понимаю что магазин не причем, претензий нет,но доставка храмает. А так шмотки и цены класные и это перечеркивает негатив по доставке.

Игорь Шишко

Львов

3.01.18

Заказываю регулярно в этом магазине,вещи класные,цены реальные, возрат делал два раза — проблем не было,деньги возвращают на карточку(ждал недели две).Девченки консультантки -украинки молодцы! Спасибо что есть такой магазин. Буду покупать еще.

Наталия Слободюк

Украина, Одеса

9.01.18

Купила толстовку на подарок парню Bolf DD132 крассную, уж очень понравилась. Получила, расстроилась оказалась большевата.Предложила подружке для ее парня, подружка в восторге за такую цену такая вещь.Вобщем теперь мы подсели на ваш сайт!Уже сделали третий заказ.Спасибочки!.

Екатерина Мирошник

6.02.18

Хотела заказать куртку в этом магазине, позвонила чтобы проконсультироваться: консультант очень подробно рассказал о моделе, о способе доставке и оплаты. Заказала, куртка пришла, качество хорошее, но это не зимняя куртка, как сказано в описании товара — это хорошая курточка осень-весна, куртку оставила, но хотелось бы, чтобы в описании товара конкретно говорилось о наполнителе и толщине куртки (на какой температурный режим рассчитана!!!

Сергей

Украина, Одеса

19.02.18

Заказывали мужскую куртку и толстовку, все понравелось! Качество 5+ вовремя доставили.

Марина

Украина, Киев

26.02.18

Ребятки, Молодцы, хорошо работаете, товар классный, выбор большой. Сегодняполучила заказ, качество отличное. С менеджерами очень приятно общаться ( Наталья )))Ребята, удачи вам и процветания. Будьте здоровы, живите богато.

Гость

Ватутино

28.02.18

Здравствуйте! Спасибо огромное за вещи!!! Всё красивое и качественное! Я больше переживала и как оказалось напрасно! Отдельное спасибо менеджерам, которых я доставала различными вопросами, очень терпеливые, уравновешенные, замечательные менеджеры! Спасибо Вам огромное!!! В Ватутино приехали куртка и штаны за 8 дней!

pixel