Про нас

Наш міжнародний інтернет-магазин був створений в 2010 році в Польщі,в місті Зелена гура, кілька років досвіду в електронній комерції і дистанційних продажів у Польщі, Німеччині, Чехії та Словаччини дає нам впевненість в тому, що ми виправдаємо сподівання Українського клієнта.
Bolf.ua – на ринку України з 2017 року.
Нашою метою є слідування за новітніми світовими тенденціями в моді та надання Клієнтам одягу з унікальним характером і цікавим стилем, і в той же час за доступними цінами. Плід праць і успіхів стало створення власної марки чоловічого одягу BOLF, яка була прийнята з великим задоволенням і цікавістю.
Бренд та інтернет-магазин був відзначений у Польщі, Лавром Клієнта і був Відкриттям 2012 Року у номінації Чоловіча Мода.
Це один з кращих сертифікатів та емблеми споживача присуджується журі та журі з Республіки, фахівців в області електронної комерції, змі та знавців ринку.
Ми дбаємо про високий стандарт обслуговування, індивідуальний контакт, і всі ми змінюємося для наших Клієнтів. Наш колектив складають досвідчені консультанти і співробітники, які практично 24 години на добу піклуються про своєчасне виконання замовлень, професійному обслуговуванні, детальному розгляді рекламацій і обміну, маркетингу, а також імідж і графічному оформленні магазину.
Мода - це наша пристрасть. Про це свідчить постійно зростаюча група лояльних Клієнтів і Контрагентів.
В даний час наш магазин є Віце-лідером продажів в секторі чоловічої моди в польському Інтернеті. Сподіваємося що ми так само займемо лідируючі позиції в Україні.

Ми знаємо, як важлива довіра до бренду, тому особливо дбаємо про те, щоб Ви залишилися задоволені від зроблених у нас покупок. Дякуємо за надану нам довіру.

Команда BOLF.UA

pixel