Згода на відповідність змісту

Сторінка Bolf.ua використовує файли Куки для реалізації послуг, а також в цілях реклами/збору статистики. Висловлюючи свою згоду, ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних, збережених у файлах Куки для маркетингових цілей Bolf Sp. z o. o. Sp. k. та її Надійних Партнерів. Ваша згода є добровільною і може бути скасована у будь-який час, однак при вираженні згоди в питанні Куки, пам'ятайте, що Ваша згода дозволить гарантувати Вам що відображуваний контент буде враховувати Ваші інтереси. Крім того, натиснувши [інші функції] ви можете висловити згоду на обробку даних, а також в області профілювання, аналізу ринку та статистики, завдяки чому легше буде знайти на сайті ті матеріали, які найбільш цікавлять саме Вас.

Ми хочемо представити Вам пропозиції, з урахуванням Ваших уподобань та інтересів. Висловивши згоду у зазначених вище цілях, ви даєте нам можливість підготовки пропозицій та знижок, заснованих на аналізі Вашої активності в Інтернеті. Ці пропозиції можуть істотно впливати на Ваші рішення про покупку. Пропозиція призначена для осіб, які досягли повноліття.


Для Вашої зручності, якщо ви старше 18 років, вже зараз ви можете натиснути на кнопки, щоб висловити згоду, про яку йде мова вище.

Звичайно, ви можете також змінити або вказати умови зберігання/доступу до Куки в браузері. Докладніше в Політиці конфіденційності та Куки.

Пам'ятайте, що ваша згода є добровільною. Крім того, цю згоду може бути анульовано у будь-який час, що не вплине на законність обробки, яка буде зроблена до моменту їх анулювання.


Які дані ми обробляємо?

www.bolf.ua використовує технологію зберігання та отриманого доступу до інформації на Вашому комп'ютері або іншому пристрої, підключеному до мережі (зокрема, з використанням файлів Куки) про Вашу діяльність в Інтернеті, для показу Вам відповідних рекламних оголошень, оцінки деяких відомостей про Вас також в рамках автоматизованої обробки персональних даних, т. е. профілювання (ми аналізуємо Вашу діяльність, завдяки чому ми можемо краще адаптуватися до певних спільних груп наших клієнтів, однак, не впливаючи на їх рішення, винятком може бути висловлення окремої згоди), аналіз ринку та статистики, а також поліпшення якості наданої Вам інформації. Технологією таку використовують також наші партнери, з якими ми співпрацюємо, які також можуть встановлювати подібні файли на Вашому пристрої під час Вашого використання наших послуг. Перелік партнерів, з якими ми співпрацюємо в цій області доступні в нашій [Політиці конфіденційності].

Коли можна скасувати свою згоду на використання Куки?

Згода може в будь-який момент бути скасовано - проте, це не вплине, на законність обробки, яка була зроблена до моменту їх анулювання.

Якщо ви відмовитесь від Куки?

Відмова від кукі-файлів, що дозволяють на показ реклами з урахуванням Ваших інтересів, це не означає, що ви не будете отримувати ніяких рекламних оголошень при використанні нашого або інших сайтів – в цьому випадку ви все одно будете отримувати таку ж кількість реклами, але не пов'язаної з Вашою активністю на нашому сайті.

Як буде працювати сервіс без згоди на використання Куки?

У разі відсутності згоди, на Вашому пристрої все ще можуть зберігатися лише файли, необхідні для забезпечення нормальної роботи нашої сторінки (пов'язані, наприклад, з налаштуваннями мови, заповненням формуляра покупок тощо). Ви можете змінити ці налаштування веб-браузера, але деякі розділи нашого сайту, не будуть працювати належним чином.

Хто є адміністратором Ваших даних?

Адміністратором Ваших персональних даних, є Bolf Sp. z o. o. Sp. k., з головним офісом в м. Зелена-Гура на вул. Кожуховська 32, e-mail: ok@bolf.ua.

Адміністратор докладає всі зусилля для захисту Ваших даних у відповідності з Регламентом Європейського Парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року. про захист фізичних осіб у зв'язку з обробкою персональних даних і про вільне переміщення таких даних, а також про скасування директиви 95/46/EC, а також іншими нормативними актами загальнообов'язкових законів, які захищають права людей, щодо їх даних.

Докладні відомості про мету обробки

Ваші дані, отримані з допомогою файлів Куки, будуть оброблятися нами та нашими Партнерами, з вашої згоди метою надання більш широких маркетингових послуг.

Крім того, якщо ви підпишетеся на профілювання за допомогою відповідних інструментів, Ваші дані можуть бути оброблені з метою адаптації наших пропозицій з урахуванням Ваших інтересів та потреб нами та нашими Партнерами, і чим частіше ви будете користуватися нашими послугами і покупками наших товарів, тим більше акцій та приємних сюрпризів, ми зможемо для Вас підготувати.

Термін обробки даних

Ваші дані будуть оброблені під час існування підстави для їх обробки, тобто в разі вираження згоди і до моменту її анулювання, обмеження або інших дій з Вашої сторони, що обмежують дану згоду, однак, у разі якщо закони будуть зобов'язувати нас на довший час для обробки цих даних, або ми будемо їх зберігати довше на випадок можливих претензій, протягом строку позовної давності, визначеного законодавством, зокрема цивільним кодексом

Ваші права

У відповідності з чинним законодавством кожен чоловік має право вимагати доступу до зазначених їм відомостями, що становлять персональні дані, право на їх виправлення, видалення або обмеження обробки, право заперечувати проти обробки, а також право на передачу даних. Крім того, кожна людина в будь-який час має право відмовитися від висловленої раніше згоди, що не впливає на законність обробки, яке було здійснене на підставі згоди до його відмови, а також право подавати скаргу до органу нагляду.

Кому і за яких обставин ми можемо передати дані?

аші дані ми можемо передати суб'єктам, які допомагають нам вести наш веб-сайт і додаток, наприклад, підтримують нас в маркетингових кампаніях, налагоджують наше програмне забезпечення, що забезпечують підтримку і роботу наших інструментів і систем, а також забезпечують поточну правову підтримку, проте із застереженням, що ці організації повинні забезпечити гарантії реалізації відповідних технічних та організаційних засобів, що забезпечують захист переданих даних.

Персональні дані можуть надаватися органам державного управління та юридичним особам, які здійснюють завдання державні або працюють за дорученням органів державного управління, в обсязі і в цілях, які випливають із законодавства.

Як зв'язатися з адміністратором Ваших даних?

У будь-який час ви можете зв'язатися з нами:

BOLF Sp. z o.o. Sp. k.
вул. Кожуховська 32
65-364 Зелена-Гура
ІПН: PL9291861928
ОГРН: 360003583
e-mail: ok@bolf.ua

Також ви можете зв'язатися з інспектором по захисту даних, e-mail: inspektor@kancelaria-domagala.eu

Завдяки технології, яка зберігає і отримує доступ до інформації на Вашому пристрої, підключеному до мережі (зокрема, з використанням файлів Куки), BOLF і його партнери можуть оцінити Вашу діяльність і, завдяки цьому, налаштувати рекламу і представляти інформацію для Ваших уподобань. Одержана за допомогою цих технологій інформація може вважатися Вашими персональними даними.

Згода дозволить нам, чи нашим партнерам на використання технологій, заснованих на профілізації. Ваша згода є добровільною і може бути скасовано у будь-який час.
Активне поле означає вираз згоди на таке використання.

Якщо ви хочете, щоб Bolf.ua застосував пропозицію до Ваших потреб. Виразіть свою згоду на використання файлів Куки, шляхом активації прапорця, і вміст буде коригуватися у відповідності з Вашими смаками. Згода дозволить нам на використання технологій, заснованих на профілізації. Ваша згода є добровільною і може бути скасовано у будь-який момент. Активне поле означає вираз згоди на таке використання.

Джинси чоловічі

Кількість товарів: 133
Вид товарів: 3 4 5
Попередні

Чоловічі джинси

Чоловічі джинси відносять до базових речей повсякденного гардеробу. Без них стилі casual та smart-casual дуже багато втратять, оскільки штани з деніму легко комбінуються практично з будь-яким вбранням. А можливості вибору на разі настільки широкі, що про джинси пора писати роман!

Джинси чоловічі в історії

Сьогодні модні джинси чоловічі є у колекції практично кожного бренду. Вони звідусіль: і у маленьких магазинчиках, і на подіумах, і на фотографіях модних журналів. І, що найголовніше, вони є у наших шафах. Між тим, історія вбрання, пошитого з джинсових тканих, сягає своїм корінням XVII сторіччя! Деталі давно розчинилися у глибині віків, однак відомо, що матеріал вперше з’явився у Генуї, розробили його на основі парусини. Завдяки цупкості та недорогому виробництву, тканина швидко набула популярності, і вже зовсім скоро почалися поставки деніму у інші частини Європи. У XVIII столітті такі штани називали “джин” (назва, власне, походить від міста Генуї). Згодом вимова трохи видозмінилася — і з’явилося слово “джинси”. До речі, “денім” – це від “serge de Nimes”, себто, парусини з міста Німе, що славилося пошиттям вітрил. Перші письмові згадки про джинси датуються 1750 роком. Тож, чоловічі джинси 2017 – результат не одного сторіччя дизайнерських осмислень. Напевне, найбільш відома сторінка історії таких штанів - епоха ковбоїв та золотошукачів. У ті часи, а саме у 1873 році, чоловік на ймення Лівай Стросс запатентував “робочі комбінезони без бретелей з кишенями для ножа, грошей та монет” та почав фарбувати англійську парусину у темно-синій колір, що довго не вицвітав та дозволяв приховувати незначні забруднення. Тогочасний люд був у захваті: цупка натуральна тканина не вимагала особливого догляду, добре носилася та, на відміну від шкіряних виробів, денім можна було легко випрати. За таку розкіш просили 1 долар 46 центів, що становить приблизно 30 сучасних доларів.

Джинси чоловічі 2017

Історичний дизайн виявився настільки вдалим, що, незважаючи на всі зміни та перетворення, у сучасних штанах денім все ще можна помітити зухвалі ковбойські нотки. А от асортимент сьогодні значно ширший, ніж колись. Звісно, найбільш актуальні варіанти – це завжди питання смаку та настрою моди, і пальма першості переходить від однієї моделі до іншої. Так, на разі неймовірним попитом користуються джинси-джогери, що повторюють фасон одноіменних штанів вільного крою для занять спортом та бігу. Вони зручні, стильні та вдало комбінуються не лише з предметами спортивного гардеробу, тож можуть бути чудовим варіантом для прогулянок, вечірок, побачень і навіть робочих п’ятниць. Чоловічі джинси інтернет-магазин Bolf.ua презентує у найрізноманітнішому виконанні. До вашої уваги:

 • Regular Fit – класичні штани денім стандартного крою з 5 кишенями, зазвичай прямі або трохи завужені донизу. Гарантовано підійдуть на будь-яку фігуру;
 • Relaxed Fit – вільний крій, посадка зміщена на бедра, але загалом на надто відрізняються від Regular Fit;
 • Slim Fit – джинси чоловічі завуженого крою по всій довжині, з дещо завищеною лінією талії;
 • Boot cut — кльош, що набув популярності у 70-ті роки минулого сторіччя;
 • Baggy – справді широкі чоловічі джинси, зокрема і в зоні талії;
 • Saggi fit – джинси з гульфіком, часом доволі екстремальної довжини;
 • інші актуальні варіанти.

Не варто забувати, що дизайнери продовжують дивувати світ цікавими новинками, а ми – поповнювати колекції, тож списки доступних опцій ніколи не можна вважати вичерпними. Коли справа стосується того, аби купити джинси чоловічі, в жодному випадку не можна зупинятися на одній парі. Цей предмет гардеробу створювався для зручного постійного носіння та численних експериментів. Тому в шафі сучасного чоловіка має знайтися місце як мінімум для двох-трьох варіантів крою.

З чим носити джинси чоловічі

Питання це риторичне, адже відповідей на нього є безліч. Футболка? Чудово! Сорочка? Аякже! Піджак? Безсумнівно! Светр? Жилетка? Толстовка? Так, так і знову так! Різні за кроєм джинси чоловічі купити варто хоча б тому, що ви зможете міняти свої образи щоденно, при цьому не роблячи жодних стильних помилок, адже денім ніби створено для вільнодумства та самовираження! Залежно від того, якому стилю ви надаєте перевагу, ви точно схиляєтесь і до різних варіантів декору. У електронному каталозі знайдуться:

 • класичні варіанти;
 • штани з ефектом потертості;
 • джинси з застібками типу button-gly;
 • денім з декоративними вставками;
 • моделі з нашивками і т.д.

Мода сьогодні дозволяє не обмежувати вибір питаннями віку, професії або статусу. Тож скористайтесь з прекрасної нагоди і поповніть свій гардероб за велінням власного смаку та серця!

Джинси чоловічі, ціна доступна від Bolf.ua

У той час, як деінде ціни на товари повзуть вверх, наш інтернет-магазин йде шляхом демократичності та доступності. Ми поважаємо бажання наших клієнтів і працюємо задля того, аби ваш гардероб завжди був актуальним, різноманітним та неодмінно приносив радість. Завдяки продуманій партнерській стратегії та розвинутій європейській мережі, ми маємо честь пропонувати оптимальні ціни, що творять задоволені посмішки. Численні акції та програми лояльності дозволять зробити покупку ще доступнішою та заощадити кошти для нових обновок. Ми оперативно доставляємо товари по всій Україні, тож купити джинси чоловічі у Києві, Львові чи інших містах та населених пунктах – справді легко! А заплатити за покупку можна уже після отримання посилки. Обравши чоловічі джинси за смаком, не забудьте зазирнути у інші категорії електронного гардеробу та зробити нові відкриття!

pixel