Згода на відповідність змісту

Сторінка Bolf.ua використовує файли Куки для реалізації послуг, а також в цілях реклами/збору статистики. Висловлюючи свою згоду, ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних, збережених у файлах Куки для маркетингових цілей Bolf Sp. z o. o. Sp. k. та її Надійних Партнерів. Ваша згода є добровільною і може бути скасована у будь-який час, однак при вираженні згоди в питанні Куки, пам'ятайте, що Ваша згода дозволить гарантувати Вам що відображуваний контент буде враховувати Ваші інтереси. Крім того, натиснувши [інші функції] ви можете висловити згоду на обробку даних, а також в області профілювання, аналізу ринку та статистики, завдяки чому легше буде знайти на сайті ті матеріали, які найбільш цікавлять саме Вас.

Ми хочемо представити Вам пропозиції, з урахуванням Ваших уподобань та інтересів. Висловивши згоду у зазначених вище цілях, ви даєте нам можливість підготовки пропозицій та знижок, заснованих на аналізі Вашої активності в Інтернеті. Ці пропозиції можуть істотно впливати на Ваші рішення про покупку. Пропозиція призначена для осіб, які досягли повноліття.


Для Вашої зручності, якщо ви старше 18 років, вже зараз ви можете натиснути на кнопки, щоб висловити згоду, про яку йде мова вище.

Звичайно, ви можете також змінити або вказати умови зберігання/доступу до Куки в браузері. Докладніше в Політиці конфіденційності та Куки.

Пам'ятайте, що ваша згода є добровільною. Крім того, цю згоду може бути анульовано у будь-який час, що не вплине на законність обробки, яка буде зроблена до моменту їх анулювання.


Які дані ми обробляємо?

www.bolf.ua використовує технологію зберігання та отриманого доступу до інформації на Вашому комп'ютері або іншому пристрої, підключеному до мережі (зокрема, з використанням файлів Куки) про Вашу діяльність в Інтернеті, для показу Вам відповідних рекламних оголошень, оцінки деяких відомостей про Вас також в рамках автоматизованої обробки персональних даних, т. е. профілювання (ми аналізуємо Вашу діяльність, завдяки чому ми можемо краще адаптуватися до певних спільних груп наших клієнтів, однак, не впливаючи на їх рішення, винятком може бути висловлення окремої згоди), аналіз ринку та статистики, а також поліпшення якості наданої Вам інформації. Технологією таку використовують також наші партнери, з якими ми співпрацюємо, які також можуть встановлювати подібні файли на Вашому пристрої під час Вашого використання наших послуг. Перелік партнерів, з якими ми співпрацюємо в цій області доступні в нашій [Політиці конфіденційності].

Коли можна скасувати свою згоду на використання Куки?

Згода може в будь-який момент бути скасовано - проте, це не вплине, на законність обробки, яка була зроблена до моменту їх анулювання.

Якщо ви відмовитесь від Куки?

Відмова від кукі-файлів, що дозволяють на показ реклами з урахуванням Ваших інтересів, це не означає, що ви не будете отримувати ніяких рекламних оголошень при використанні нашого або інших сайтів – в цьому випадку ви все одно будете отримувати таку ж кількість реклами, але не пов'язаної з Вашою активністю на нашому сайті.

Як буде працювати сервіс без згоди на використання Куки?

У разі відсутності згоди, на Вашому пристрої все ще можуть зберігатися лише файли, необхідні для забезпечення нормальної роботи нашої сторінки (пов'язані, наприклад, з налаштуваннями мови, заповненням формуляра покупок тощо). Ви можете змінити ці налаштування веб-браузера, але деякі розділи нашого сайту, не будуть працювати належним чином.

Хто є адміністратором Ваших даних?

Адміністратором Ваших персональних даних, є Bolf Sp. z o. o. Sp. k., з головним офісом в м. Зелена-Гура на вул. Кожуховська 32, e-mail: ok@bolf.ua.

Адміністратор докладає всі зусилля для захисту Ваших даних у відповідності з Регламентом Європейського Парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року. про захист фізичних осіб у зв'язку з обробкою персональних даних і про вільне переміщення таких даних, а також про скасування директиви 95/46/EC, а також іншими нормативними актами загальнообов'язкових законів, які захищають права людей, щодо їх даних.

Докладні відомості про мету обробки

Ваші дані, отримані з допомогою файлів Куки, будуть оброблятися нами та нашими Партнерами, з вашої згоди метою надання більш широких маркетингових послуг.

Крім того, якщо ви підпишетеся на профілювання за допомогою відповідних інструментів, Ваші дані можуть бути оброблені з метою адаптації наших пропозицій з урахуванням Ваших інтересів та потреб нами та нашими Партнерами, і чим частіше ви будете користуватися нашими послугами і покупками наших товарів, тим більше акцій та приємних сюрпризів, ми зможемо для Вас підготувати.

Термін обробки даних

Ваші дані будуть оброблені під час існування підстави для їх обробки, тобто в разі вираження згоди і до моменту її анулювання, обмеження або інших дій з Вашої сторони, що обмежують дану згоду, однак, у разі якщо закони будуть зобов'язувати нас на довший час для обробки цих даних, або ми будемо їх зберігати довше на випадок можливих претензій, протягом строку позовної давності, визначеного законодавством, зокрема цивільним кодексом

Ваші права

У відповідності з чинним законодавством кожен чоловік має право вимагати доступу до зазначених їм відомостями, що становлять персональні дані, право на їх виправлення, видалення або обмеження обробки, право заперечувати проти обробки, а також право на передачу даних. Крім того, кожна людина в будь-який час має право відмовитися від висловленої раніше згоди, що не впливає на законність обробки, яке було здійснене на підставі згоди до його відмови, а також право подавати скаргу до органу нагляду.

Кому і за яких обставин ми можемо передати дані?

аші дані ми можемо передати суб'єктам, які допомагають нам вести наш веб-сайт і додаток, наприклад, підтримують нас в маркетингових кампаніях, налагоджують наше програмне забезпечення, що забезпечують підтримку і роботу наших інструментів і систем, а також забезпечують поточну правову підтримку, проте із застереженням, що ці організації повинні забезпечити гарантії реалізації відповідних технічних та організаційних засобів, що забезпечують захист переданих даних.

Персональні дані можуть надаватися органам державного управління та юридичним особам, які здійснюють завдання державні або працюють за дорученням органів державного управління, в обсязі і в цілях, які випливають із законодавства.

Як зв'язатися з адміністратором Ваших даних?

У будь-який час ви можете зв'язатися з нами:

BOLF Sp. z o.o. Sp. k.
вул. Кожуховська 32
65-364 Зелена-Гура
ІПН: PL9291861928
ОГРН: 360003583
e-mail: ok@bolf.ua

Також ви можете зв'язатися з інспектором по захисту даних, e-mail: inspektor@kancelaria-domagala.eu

Завдяки технології, яка зберігає і отримує доступ до інформації на Вашому пристрої, підключеному до мережі (зокрема, з використанням файлів Куки), BOLF і його партнери можуть оцінити Вашу діяльність і, завдяки цьому, налаштувати рекламу і представляти інформацію для Ваших уподобань. Одержана за допомогою цих технологій інформація може вважатися Вашими персональними даними.

Згода дозволить нам, чи нашим партнерам на використання технологій, заснованих на профілізації. Ваша згода є добровільною і може бути скасовано у будь-який час.
Активне поле означає вираз згоди на таке використання.

Якщо ви хочете, щоб Bolf.ua застосував пропозицію до Ваших потреб. Виразіть свою згоду на використання файлів Куки, шляхом активації прапорця, і вміст буде коригуватися у відповідності з Вашими смаками. Згода дозволить нам на використання технологій, заснованих на профілізації. Ваша згода є добровільною і може бути скасовано у будь-який момент. Активне поле означає вираз згоди на таке використання.

Чоловічі куртки весняні та осінні

Кількість товарів: 478
Вид товарів: 3 4 5
Попередні

Куртки чоловічі демісезонні

Коли врешті закінчується довга зима, хочеться якомога швидше освіжити гардероб та перейти на весняний ритм. Однак поспішати знімати верхній одяг, звісно, не варто: погода у цю пору року норовлива та схильна до різких змін. Обновити образ та не замерзнути допоможуть весняні куртки чоловічі з полиць нашого інтернет-магазину. До демісезонного вбрання висувають особливі вимоги, адже воно повинно захищати від різноманітних погодніх примх та сюрпризів. Саме тому ми прискіпливо добираємо моделі до нашого електронного каталогу та слідкуємо за актуальністю кожної речі на полицях!

Які особливості повинні мати чоловічі весняні куртки

Найперше, про що варто пам’ятати, це універсальність. Адже погода навесні справді мінлива, тож верхній одяг повинен бути готовим до різних сценаріїв. Окрім того, правильно підібрані весняні куртки чоловічі виручать ще і восени! При виборі слід також звертати увагу на:

 • якість матеріалу, його “утеплюючі” чи водовідштовхувальні властивості;
 • наявність чи відсутність капюшона. Це особливо важливо, якщо той, хто носитиме обновку, не в захваті від головних уборів або парасоль;
 • перед тим, як купити куртку чоловічу весняну, варто провести ревізію речей, у комбінації з якими вона буде носитися, адже треба переконатися, що образ вийде вдалим;
 • не буде зайвим додаткова перевірка правильності обраного розміру. Так як куртка належить до верхнього одягу і носиться поверх іншого вбрання, то має бути достатньо просторою, аби вдягнутий під неї светр не ускладнював рухів та не створював ефекту маломірності;
 • також необхідно впевнитися, що рукав у моделі достатньо довгий і повністю приховає манжет сорочки. Те саме стосується і загальної довжини виробу.

На щастя, мода давно перестала займатися жорстким диктатом. Сьогодні вона радо йде на поступки та пропонує усілякі експерименти. Завдяки цьому з’являються сміливі та неординарні весняні куртки чоловічі з цікавими особливостями:

 • оздоблені оригінальним декором;
 • прострочені та стьобані різними способами;
 • імітуючі уніформу та робочий одяг;
 • поєднуючі характерні риси відразу кількох стилів.

Головним орієнтиром при виборі весняної чоловічої куртки у будь-якому випадку має стати власний смак та міркування зручності. А ідеальний колірний варіант точно знайдеться серед доступного розмаїття. Bolf.ua презентує як стримані, традиційні колірні рішення, так і радикально яскраві моделі, однотонні або з барвистими малюнками. Серед гарячих новинок – флористичні мотиви, котрі раніше вважалися винятково жіночою прерогативою. Сьогодні ж таке забарвлення притаманне модному чоловічому одягу.

Чим відрізняються весняні та осінні куртки чоловічі

Звісно, чим більше образів, тим краще, адже кожна нова втілена ідея дарує хороший настрій! Однак, це не означає, що улюбленому демісезонному одягу доведеться зрадити майже на цілий рік. Завдяки своїй універсальності, чоловічі весняні куртки підлягають носінню у оксамитовий сезон. Тим паче, що весна 2017 подарувала світові моделі, які довго залишаться актуальними.

Чоловічі куртки осінь і весна: з чого виготовлені

Питання якості матеріалів грає надзвичайну роль, адже від нього залежить не тілький гарний вигляд виробу та особливості його носіння, але й безпека для здоров’я. Усі товари з цього електронного каталогу пройшли сувору сертифікацію за європейськими стандартами, і успішно продаються у країнах Європи. В асортименті магазину є весняні та осінні куртки чоловічі, виготовлені з:

 • еко-шкіри;
 • бавовни;
 • віскози;
 • поліестеру;
 • спандексу;

та інших якісних синтетичних матеріалів, яким притаманні:

 • екологічність та безпечність;
 • невибагливість у догляді;
 • довгий срок служби;
 • естетичність зовнішнього вигляду.

Сучасна синтетика дозволяє надійно захиститись від непогоди та насолоджуватися перевагами комфортного носіння. Звичайно, стосується це лише тих випадків, коли мова йде про матеріали належної якості. Аби не сумніватися в тому, що ви зможете купити весняну куртку чоловічу достойної якості, наш магазин співпрацює лише з перевіреними виробниками, серед яких:

 • Feifa Fashion;
 • Red Fireball;
 • Extreme;
 • S-West;
 • Coolberg;
 • Kamlin;
 • Walkhard;
 • Nature;
 • та інші поважні бренди.

Таким чином, ми певні, що усі демісезонні вбрання на полицях Bolf.ua, як чоловічі осінні куртки, так і весняні куртки чоловічі, принесуть багато приємних моментів та довго служитимуть своїм власникам. При цьому, невисока ціна приємно порадує покупців.

Обслуговування клієнтів

Ми любимо справу, якою займаємося, і вважаємо за честь приносити радість нашим клієнтам. Унизу сторінки ви зможете знайти інформацію стосовно численних акцій та бонусів, які постійно діють у магазині. У разі виникнення питань, телефонуйте на інфолінію і ми відповімо на запитання. Окрім того, не забувайте про розділи Sale та Musthave, адже там на вас чекає ще більше цікавих новинок за приємними цінами, і чоловічі куртки весна та осінь – не виняток!

pixel