Куртки жіночі

Кількість товарів: 360
Жіночі демісезонні куртки біліЖіночі демісезонні куртки коричневіЖіночі демісезонні куртки чорніЖіночі демісезонні куртки червоніЖіночі демісезонні куртки фіолетовіЖіночі демісезонні куртки темно-синіЖіночі демісезонні куртки неоновіЖіночі демісезонні куртки синіЖіночі демісезонні куртки помаранчевіЖіночі демісезонні куртки рожевіЖіночі демісезонні куртки сіріЖіночі демісезонні куртки багатобарвніЖіночі демісезонні куртки зеленіЖіночі демісезонні куртки жовтіЖіночі шкіряні куртки чорніЖіночі шкіряні куртки жовтіКуртки зимові жіночі біліЖіночі зимові куртки коричневіЖіночі зимові куртки чорніЖіночі зимові куртки червоніЖіночі зимові куртки темно-синіЖіночі зимові куртки синіКуртки зимові жіночі помаранчевіЖіночі зимові куртки рожевіЖіночі зимові куртки сіріЖіночі зимові куртки зеленіКуртки зимові жіночі жовтіКуртки джинсові жіночі біліКуртки джинсові жіночі чорніЖіночі джинсові куртки темно-синіКуртки софтшелл жіночі біліЖіночі куртки софтшелл чорніЖіночі куртки софтшелл червоніЖіночі куртки софтшелл темно-синіЖіночі куртки софтшелл синіЖіночі куртки софтшелл помаранчевіЖіночі куртки софтшелл рожевіЖіночі куртки софтшелл сіріКуртки софтшелл жіночі зеленіKurtki softshell damskie żółteЖіночі спортивні куртки біліКуртки жіночі спортивні коричневіЖіночі спортивні куртки чорніЖіночі спортивні куртки червоніЖіночі спортивні куртки темно-синіЖіночі спортивні куртки синіЖіночі спортивні куртки помаранчевіЖіночі спортивні куртки рожевіЖіночі спортивні куртки сіріКуртки жіночі спортивні зеленіЖіночі спортивні куртки жовтіКуртки стьобані жіночі біліКуртки стьобані жіночі коричневіКуртки стьобані жіночі чорніКуртки стьобані жіночі червоніКуртки стьобані жіночі темно-синіКуртки стьобані жіночі синіКуртки стьобані жіночі помаранчевіКуртки стьобані жіночі рожевіКуртки стьобані жіночі сіріКуртки стьобані жіночі жовтіКуртки стьобані жіночі зеленіКуртки парки чорніКуртки парки темно-синіКуртки парки зеленіКуртки лижні/сноуборд червоніКуртки лижні/сноуборд темно-синіКуртки лижні/сноуборд помаранчевіКуртки лижні/сноуборд рожевіКуртки лижні/сноуборд сіріКуртки лижні/сноуборд жовтіКуртки флісові біліКуртки флісові чорніКуртки флісові червоніКуртки флісові темно-синіКуртки флісові неоновіКуртки флісові синіКуртки флісові помаранчевіКуртки флісові рожевіКуртки флісові сіріКуртки флісові зеленіКуртки флісові жовті
Розмір
  • 1-Ubrania
  • Akcesoria
колір
Ціна
Пропозиція

Жіночі куртки

Жіночі куртки - це не тільки обов'язкова частина гардеробу, яка захищає від холоду, але й модний елемент всього стилю! Безліч візерунків та фасонів, так що дами можуть вибрати куртку, яка найбільш відповідає їх смаку та перевагам. В даний час найгарячішою тенденцією серед жіночого одягу є куртки бомбер. Ці куртки є найбільшим хітом. Що відрізняє їх від інших, так це матеріал -100% бавовна, застібка кнопки, комір-стійка і колірна гамма, яка в класичному варіанті має складатися з двох контрастних кольорів, наприклад, білого і червоного, синього та жовтого.Низ куртки і рукава в такому фасоні оброблені манжетом. Це ідеальний варіант для зустрічі з друзями, поїздка в місто, на роботу або по магазинах. Це квінтесенція міського стилю вуличного одягу! Варто знати, що такі куртки для жінок не тільки додають спортивний характер стилю, але й підкреслюють жіночність.
Крім цих - курток, які зараз в моді, варто мати таку, яка відрізняється позачасовим характером. У цю групу входять джинсові куртки, які ніколи не вийдуть з моди і завжди будуть придатними для кожної жінки. Вони відмінно поєднуються з різними тканинами і елементами гардеробу - штанами, шортами та навіть спідницями й сукнями. Такі джинси можуть бути короткими і облягаючими або вільними. Також відмінна ідея прикрасити куртки різними нашивками.
У жіночій моді є багато курток, які варто мати у гардеробі. Варто вибрати хоча б два види-одну класичну і позачасову, а іншу, яка зараз на висоті і зробить так, щоб кожна жінка, яка вдягнула її, не залишилася непоміченою.

pixel