Куртки жіночі

Кількість товарів: 25

Жіночі куртки

Жіночі куртки - це не тільки обов'язкова частина гардеробу, яка захищає від холоду, але й модний елемент всього стилю! Безліч візерунків та фасонів, так що дами можуть вибрати куртку, яка найбільш відповідає їх смаку та перевагам. В даний час найгарячішою тенденцією серед жіночого одягу є куртки бомбер. Ці куртки є найбільшим хітом. Що відрізняє їх від інших, так це матеріал -100% бавовна, застібка кнопки, комір-стійка і колірна гамма, яка в класичному варіанті має складатися з двох контрастних кольорів, наприклад, білого і червоного, синього та жовтого.Низ куртки і рукава в такому фасоні оброблені манжетом. Це ідеальний варіант для зустрічі з друзями, поїздка в місто, на роботу або по магазинах. Це квінтесенція міського стилю вуличного одягу! Варто знати, що такі куртки для жінок не тільки додають спортивний характер стилю, але й підкреслюють жіночність.
Крім цих - курток, які зараз в моді, варто мати таку, яка відрізняється позачасовим характером. У цю групу входять джинсові куртки, які ніколи не вийдуть з моди і завжди будуть придатними для кожної жінки. Вони відмінно поєднуються з різними тканинами і елементами гардеробу - штанами, шортами та навіть спідницями й сукнями. Такі джинси можуть бути короткими і облягаючими або вільними. Також відмінна ідея прикрасити куртки різними нашивками.
У жіночій моді є багато курток, які варто мати у гардеробі. Варто вибрати хоча б два види-одну класичну і позачасову, а іншу, яка зараз на висоті і зробить так, щоб кожна жінка, яка вдягнула її, не залишилася непоміченою.

pixel