Шорти чоловічі

Кількість товарів: 370
Шорти чіноси біліШорти чіноси чорніШорти чіноси червоніШорти чінос темно-синійШорти чіноси синіШорти чіноси помаранчевіШорти чіноси жовтіІнші шорти чіносДжинсові шорти біліДжинсові шорти чорніДжинсові шорти темно-синіДжинсові шорти синіДжинсові шорти рожевіШорти джинсові сіріШорти біліШорти коричневіШорти чорніШорти червоніШорти темно-синіШорти синииеШорти помаранчевіШорти рожевіШорти сіріШорти зеленіШорти жовтіШорти спортивні біліШорти спортивні коричневіШорти спортивні чорніШорти спортивні червоніШорти спортивні фіолетовіШорти спортивні темно-синіШорти спортивні неоновіШорти спортивні синіШорти спортивні помаранчевіШорти спортивні рожевіШорти спортивні сіріШорти спортивні кольоровіШорти спортивні зеленіШорти спортивні жовтіШорти камуфляж коричневіШорти камуфляж червоніШорти камуфляж сіріШорти камуфляж зеленіPozostałe krótkie spodenki moroШорти карго коричневіШорти карго чорніШорти карго темно-синіШорти карго синіШорти карго помаранчевіШорти карго сіріШорти карго зеленіПляжні шорти чоловічі чорніПляжні шорти чоловічі червоніПляжні шорти чоловічі темно-синіПляжні шорти чоловічі синіПляжні шорти чоловічі помаранчевіПляжні шорти чоловічі рожевіПляжні шорти чоловічі сіріПляжні шорти чоловічі жовтіШорти спортивні чорніШорти спортивні червоніШорти спортивні темно-синіШорти спортивні сіріШорти спортивні зелені
Розмір
 • 1-Ubrania
 • Spodnie
Колір
Ціна
Пропозиція
Матеріал
Візерунок
Тип продукту

Чоловічі шорти

Чоловічі шорти обов’язково мають бути у літньому гардеробі кожного мужчини. Зручні та легкі, вони стануть найліпшим варіантом для прогулянок у спекотний день.

Шорти чоловічі в історії

Цей предмет одягу відносно молодий. Помітно вкорочуватися брюки почали всього лише років 120 тому. Спочатку – у цивільні моді, а потім і у військовій: британські солдати, що несли службу у південних колоніях імперії, знемагали від високих температур та почасти вологого клімату. Тож у якийсь момент їм дозволили небувалу вільність: відрізати штанини по коліно. Ця уніформа була затверджена та швидко розповсюдилась по різних куточках землі, зокрема, дісталася на Бермуди, острова, котрі пізніше подарували своє ім'я одному з видів вкорочених брюк. До 20-х років минулого століття уже стало можливим купити шорти чоловічі в магазинах ледь не на кожному кроці. Таке вбрання вважалося доречним для пікніків та прогулянок за місто. А у 50-х стався черговий прорив, оскільки шорти попали у поле зору “від-кутюрних” брендів. Що було далі, здогадатися неважко, якщо взяти до уваги розповсюдженість та різноманітність чоловічих шортів сьогодні.

Стильні шорти чоловічі 2017 на Bolf.ua

Оскільки вбрання це суто літнє і розраховане на спеку, завжди краще добирати моделі з натуральних та легких тканин, на кшталт бавовни чи льону. Допускається також використання поліестеру, еластану та іншої якісної синтетики, виготовленої за сучасними технологіями. Матеріали з такими характеристиками забезпечать комфортне носіння та легкий догляд за речами, а між тим не викличуть жодних подразнень. Запропонована колекція презентує саме такі варіанти: високого ґатунку, зручного крою та актуальних забарвлень. Ці чоловічі шорти традиційно регулюються на талії за допомогою резинки та зав’язок, або навіть ременів. В асортименті є:

 • джинсові шорти;
 • трикотажні;
 • камуфляжні;
 • шорти для плавання
 • .

Завдяки такому розмаїттю, сьогодні купити шорти чоловічі можна для створення образів, котрі будуть виглядати доречно у різних ситуаціях, як то:

 • прогулянки по місту в стилі street outfit;
 • зустрічі з друзями, походи в кіно, на побачення та пікніки;
 • тривалі подорожі у транспорті;
 • відвідання спортивних заходів;
 • у випадку з шортами для плавання – для проведення часу на пляжі;
 • для занять спортом.

Серед представлених моделей є як casual-варіанти, так і більш спортивні позиції. Так, джинсові чоловічі шорти будуть чудово виглядати в поєднанні з сорочкою віші, а от трикотажні – в комбінації з модною футболкою. На Bolf.ua можна купити шорти чоловічі і жіночі, а також інші брендові товари за низькими цінами. Швидка доставка та професійне обслуговування перенесуть ваш досвід покупок у Інтернеті на новий рівень!

pixel