Згода на відповідність змісту

Сторінка Bolf.ua використовує файли Куки для реалізації послуг, а також в цілях реклами/збору статистики. Висловлюючи свою згоду, ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних, збережених у файлах Куки для маркетингових цілей Bolf Sp. z o. o. Sp. k. та її Надійних Партнерів. Ваша згода є добровільною і може бути скасована у будь-який час, однак при вираженні згоди в питанні Куки, пам'ятайте, що Ваша згода дозволить гарантувати Вам що відображуваний контент буде враховувати Ваші інтереси. Крім того, натиснувши [інші функції] ви можете висловити згоду на обробку даних, а також в області профілювання, аналізу ринку та статистики, завдяки чому легше буде знайти на сайті ті матеріали, які найбільш цікавлять саме Вас.

Ми хочемо представити Вам пропозиції, з урахуванням Ваших уподобань та інтересів. Висловивши згоду у зазначених вище цілях, ви даєте нам можливість підготовки пропозицій та знижок, заснованих на аналізі Вашої активності в Інтернеті. Ці пропозиції можуть істотно впливати на Ваші рішення про покупку. Пропозиція призначена для осіб, які досягли повноліття.


Для Вашої зручності, якщо ви старше 18 років, вже зараз ви можете натиснути на кнопки, щоб висловити згоду, про яку йде мова вище.

Звичайно, ви можете також змінити або вказати умови зберігання/доступу до Куки в браузері. Докладніше в Політиці конфіденційності та Куки.

Пам'ятайте, що ваша згода є добровільною. Крім того, цю згоду може бути анульовано у будь-який час, що не вплине на законність обробки, яка буде зроблена до моменту їх анулювання.


Які дані ми обробляємо?

www.bolf.ua використовує технологію зберігання та отриманого доступу до інформації на Вашому комп'ютері або іншому пристрої, підключеному до мережі (зокрема, з використанням файлів Куки) про Вашу діяльність в Інтернеті, для показу Вам відповідних рекламних оголошень, оцінки деяких відомостей про Вас також в рамках автоматизованої обробки персональних даних, т. е. профілювання (ми аналізуємо Вашу діяльність, завдяки чому ми можемо краще адаптуватися до певних спільних груп наших клієнтів, однак, не впливаючи на їх рішення, винятком може бути висловлення окремої згоди), аналіз ринку та статистики, а також поліпшення якості наданої Вам інформації. Технологією таку використовують також наші партнери, з якими ми співпрацюємо, які також можуть встановлювати подібні файли на Вашому пристрої під час Вашого використання наших послуг. Перелік партнерів, з якими ми співпрацюємо в цій області доступні в нашій [Політиці конфіденційності].

Коли можна скасувати свою згоду на використання Куки?

Згода може в будь-який момент бути скасовано - проте, це не вплине, на законність обробки, яка була зроблена до моменту їх анулювання.

Якщо ви відмовитесь від Куки?

Відмова від кукі-файлів, що дозволяють на показ реклами з урахуванням Ваших інтересів, це не означає, що ви не будете отримувати ніяких рекламних оголошень при використанні нашого або інших сайтів – в цьому випадку ви все одно будете отримувати таку ж кількість реклами, але не пов'язаної з Вашою активністю на нашому сайті.

Як буде працювати сервіс без згоди на використання Куки?

У разі відсутності згоди, на Вашому пристрої все ще можуть зберігатися лише файли, необхідні для забезпечення нормальної роботи нашої сторінки (пов'язані, наприклад, з налаштуваннями мови, заповненням формуляра покупок тощо). Ви можете змінити ці налаштування веб-браузера, але деякі розділи нашого сайту, не будуть працювати належним чином.

Хто є адміністратором Ваших даних?

Адміністратором Ваших персональних даних, є Bolf Sp. z o. o. Sp. k., з головним офісом в м. Зелена-Гура на вул. Кожуховська 32, e-mail: ok@bolf.ua.

Адміністратор докладає всі зусилля для захисту Ваших даних у відповідності з Регламентом Європейського Парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року. про захист фізичних осіб у зв'язку з обробкою персональних даних і про вільне переміщення таких даних, а також про скасування директиви 95/46/EC, а також іншими нормативними актами загальнообов'язкових законів, які захищають права людей, щодо їх даних.

Докладні відомості про мету обробки

Ваші дані, отримані з допомогою файлів Куки, будуть оброблятися нами та нашими Партнерами, з вашої згоди метою надання більш широких маркетингових послуг.

Крім того, якщо ви підпишетеся на профілювання за допомогою відповідних інструментів, Ваші дані можуть бути оброблені з метою адаптації наших пропозицій з урахуванням Ваших інтересів та потреб нами та нашими Партнерами, і чим частіше ви будете користуватися нашими послугами і покупками наших товарів, тим більше акцій та приємних сюрпризів, ми зможемо для Вас підготувати.

Термін обробки даних

Ваші дані будуть оброблені під час існування підстави для їх обробки, тобто в разі вираження згоди і до моменту її анулювання, обмеження або інших дій з Вашої сторони, що обмежують дану згоду, однак, у разі якщо закони будуть зобов'язувати нас на довший час для обробки цих даних, або ми будемо їх зберігати довше на випадок можливих претензій, протягом строку позовної давності, визначеного законодавством, зокрема цивільним кодексом

Ваші права

У відповідності з чинним законодавством кожен чоловік має право вимагати доступу до зазначених їм відомостями, що становлять персональні дані, право на їх виправлення, видалення або обмеження обробки, право заперечувати проти обробки, а також право на передачу даних. Крім того, кожна людина в будь-який час має право відмовитися від висловленої раніше згоди, що не впливає на законність обробки, яке було здійснене на підставі згоди до його відмови, а також право подавати скаргу до органу нагляду.

Кому і за яких обставин ми можемо передати дані?

аші дані ми можемо передати суб'єктам, які допомагають нам вести наш веб-сайт і додаток, наприклад, підтримують нас в маркетингових кампаніях, налагоджують наше програмне забезпечення, що забезпечують підтримку і роботу наших інструментів і систем, а також забезпечують поточну правову підтримку, проте із застереженням, що ці організації повинні забезпечити гарантії реалізації відповідних технічних та організаційних засобів, що забезпечують захист переданих даних.

Персональні дані можуть надаватися органам державного управління та юридичним особам, які здійснюють завдання державні або працюють за дорученням органів державного управління, в обсязі і в цілях, які випливають із законодавства.

Як зв'язатися з адміністратором Ваших даних?

У будь-який час ви можете зв'язатися з нами:

BOLF Sp. z o.o. Sp. k.
вул. Кожуховська 32
65-364 Зелена-Гура
ІПН: PL9291861928
ОГРН: 360003583
e-mail: ok@bolf.ua

Також ви можете зв'язатися з інспектором по захисту даних, e-mail: inspektor@kancelaria-domagala.eu

Завдяки технології, яка зберігає і отримує доступ до інформації на Вашому пристрої, підключеному до мережі (зокрема, з використанням файлів Куки), BOLF і його партнери можуть оцінити Вашу діяльність і, завдяки цьому, налаштувати рекламу і представляти інформацію для Ваших уподобань. Одержана за допомогою цих технологій інформація може вважатися Вашими персональними даними.

Згода дозволить нам, чи нашим партнерам на використання технологій, заснованих на профілізації. Ваша згода є добровільною і може бути скасовано у будь-який час.
Активне поле означає вираз згоди на таке використання.

Якщо ви хочете, щоб Bolf.ua застосував пропозицію до Ваших потреб. Виразіть свою згоду на використання файлів Куки, шляхом активації прапорця, і вміст буде коригуватися у відповідності з Вашими смаками. Згода дозволить нам на використання технологій, заснованих на профілізації. Ваша згода є добровільною і може бути скасовано у будь-який момент. Активне поле означає вираз згоди на таке використання.

Спортивні костюми жіночі

Кількість товарів: 3
Вид товарів: 3 4 5

Жіночі трикотажні комплекти

Усього лише одне десятиліття тому жіночі спортивні костюми були доречними хіба що у спортзалі чи на стадіоні. Однак дизайнери непогано попрацювали над перевтіленням цих зручних наборів. Тож спортивні речі стрімко увірвалися у повсякденне життя, здійнявши хвилю оригінальних поєднань та сміливих ансамблів. На разі вони – легальні резиденти кожного гардеробу, причому аж ніяк не другорядні. Такі комплекти відтепер претендують на регулярне носіння за різних обставин. Спортивний костюм жіночий найчастіше буває доречним у наступних випадках:

 • у спортзалах та на пробіжках;
 • як домашній комплект;
 • для прогулянок у ритмі street outfit.

Для кожної з зазначених цілей варто тримати напоготові окремий костюм. І усі три цілком можна вибрати в різних стилях!

Сучасні спортивні костюми жіночі

Сьогодні не доведеться іти на прогулянку або пробіжку у надто типовому та нецікавому комплекті, адже варіантів вбрання для активного життя стало по-справжньому багато. Деякі ансамблі краще вписуються в інтер’єри спортивних залів, у інших зручно знаходитись вдома та займатися корисними домашніми справами, а трапляються моделі, які неодмінно захочеться “вигуляти” містом завдяки оригінальності крою, фурнітури та елементів декору. Оскільки модельєри потурбувалися про достатню кількість варіантів на ринку:

 • передусім, на увагу заслуговують комфортні жіночі трикотажні комплекти. Приємні до тіла та легкі, вони гарантують чудові відчуття за будь-яких умов. Такі костюми варто доповнювати футболками, майками, топами або навіть толстовками;
 • спортивні жіночі костюми з коміром-стійкою та джоггерами дозволяють додати до повсякденності водночас і зручності, і стилю! Відчути усі вигоди такого приголомшливого поєднання найповнішим чином можна взимку, вдягнувшися так під теплий пуховик та уггі;
 • набирає обертів мода на широкі трикотажні штани, котрі зовсім непогано виглядають з толстовками та світшотами;
 • особливий шик, на який здатен жіночий спортивний костюм - це штани з характерними лампасами. Відроджений та дещо переосмислений дизайн встиг пройтися по обкладинках модних журналів та завоювати серця зірок світового рівня;
 • якщо відверто спортивні комплекти не викликають очікуваного модного відклику у серці, варто звернутися до традицій так званого “спортивного шику” з оригінальними шнурівками, манжетами-резинками та згаданими вище лампасами. Купити жіночий спортивний костюм сьогодні можна і у несподівано романтичному “квітковому” виконанні;
 • на противагу ніжній романтичності флористичної теми, популярним для спортивних костюмів жіночих стало також забарвлення у суворому стилі мілітарі;
 • для жінок, що поважають свободу крою, дизайнери пропонують спортивні комплекти “піжамного” вигляду;
 • черговим нестандартним рішенням можна вважати і поєднання спортивної кофти або толстовки з леггінсами. Деякі із костюмів навмисно імітують цю комбінацію задля досягнення модного ефекту.

 

Переваги спортивних костюмів жіночих

Трикотажний одяг – це, передусім, завжди зручний та гігієнічно виправданий вибір. Бавовна, поєднана з якісною синтетикою, дозволяє тілу дихати та виключає ризик виникнення подразнень та інших дискомфортних відчуттів. Є у цього вбрання і ряд інших вагомих особливостей:

 • купити спортивний костюм жіночий із трикотажу варто хоча б тому, що за умови правильного вибору, він вдало підкреслить привабливі округлості фігури та скоригує недоліки;
 • колірна гама дозволяє вільно вибирати улюблені кольори, від традиційних стриманих – до яскравих та навіть доволі незвичних;
 • завдяки гігроскопічності та повітропроникним властивостям, такий одяг можуть носити навіть жінки з чутливою шкірою;
 • трикотажні спортивні костюми жіночі тримають форму, не мнуться та відрізняються зносостійкостю.
На полицях інтернет магазину Bolf.ua представлено трикотаж високого ґатунку під брендами Red Fireball, Sweetissima, Athletic та іншими відомими марками, що розуміються на якісному, зручному та ефектному вбранні

 

Спортивні костюми жіночі на Bolf.ua

Ми відповідально ставимося до процесу вибору товарів, що згодом потраплять на віртуальні полиці, тож гарантуємо незмінно високий ґатунок вбрання та його стилістичну своєчасність. Асортимент електронного каталогу постійно поповнюється актуальними новинками, прикрашеними спокусливими цінниками. Торгова марка BOLF доводить, що брендове вбрання та демократичні ціни – цілком поєднувані поняття! Обирайте спортивні костюми жіночі та інші позиції, що вас цікавлять, та добавляйте товари у віртуальний кошик. Оформити покупку легко, а отримання посилки займе лічені дні. У разі, якщо котрийсь із замовлених товарів не підійде, його можна повернути до крамниці у 30-денний термін. Активне життя вимагає створення сприятливих умов, тож чому б не почати із того, аби купити жіночий спортивний костюм та почати жити у новому ритмі. А наш інтернет-магазин гарантує доречний гардероб для амбітних нових починань. Якісний одяг покращить настрій та налаштує на позитивну хвилю. Оригінальні ідеї завжди чекають на вас у розділі Lookbook, а рубрика Sale порадує приголомшливо низькими цінами на речі з кращих колекцій, і на спортивні костюми жіночі ціни також можуть бути неабияк вигідними та демократичними! У разі виникнення запитань щодо асортименту товарів, правил покупки чи доставки, телефонуйте на інформаційну лінію. Кваліфіковані менеджери нададуть професійну консультацію та допоможуть оформити замовлення. Гарного вам шопінгу!

pixel