Про нас

Бренд Bolf.ua це в першу чергу ви! Це тисячі задоволених клієнтів в Україні та Європі за останні десять років. Ми спеціалізуємося на продажу чоловічого та жіночого одягу та унікальних та оригінальних аксесуарів та аксесуарів. У нашому магазині вже більше 8 000 продуктів! Бренд BOLF вже кілька років користується великим успіхом у клієнтів не тільки в Україні, але і в десятці країн Європи.

Bolf.ua користується величезною довірою своїх клієнтів. Протягом більш ніж 10 років напруженої роботи ми покращили наші послуги до максимуму, так що з чистою совістю ми можемо запропонувати вам продукти за відмінною ціною. Ми прислухаємося до ваших побажань вже більше десяти років, тому ми знаємо, що Вам подобається, що ви носите, за що повертаєтеся до нас і який товар ви віддаєте перевагу. Тому крім чоловічого одягу ми пропонуємо вам також зростаючий асортимент жіночої продукції.

Мода-це наша пристрасть, ми постійно стежимо за останніми світовими тенденціями. Ми пропонуємо нашим клієнтам одяг з унікальним характером і цікавим стилем, від кежуал і смарт кежуал моди до стилів вуличного та спортивного одягу до класичної елегантності. Кожен день ми доводимо, що час йде рука об руку з доступними для всіх цінами. Наш лейтмотив - BOLF. DAILY. DARING. Ми пропонуємо вам сучасну, сміливу моду для сучасних і стильних чоловіків і жінок.

На його рахунку вже багато нагород. Бренд Bolf і інтернет-магазин Bolf.ua були відзначені, серед іншого, Лавром клієнта і відкриттям 2012 року в категорії Чоловіча мода. Слідуючи інтересам наших клієнтів, ми також намагаємося підтримувати важливі для них ініціативи та події. Ми є спонсорами різних спортивних заходів та подібних ініціатив. Довіра до нашого бренду є для нас пріоритетом, тому ми особливо дбаємо про те, щоб наші клієнти були задоволені зробленими у нас покупками. Дякуємо Вам за надану нам довіру і насолоджуйтеся покупками.

Команда Bolf

pixel