Згода на відповідність змісту

Сторінка Bolf.ua використовує файли Куки для реалізації послуг, а також в цілях реклами/збору статистики. Висловлюючи свою згоду, ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних, збережених у файлах Куки для маркетингових цілей Bolf Sp. z o. o. Sp. k. та її Надійних Партнерів. Ваша згода є добровільною і може бути скасована у будь-який час, однак при вираженні згоди в питанні Куки, пам'ятайте, що Ваша згода дозволить гарантувати Вам що відображуваний контент буде враховувати Ваші інтереси. Крім того, натиснувши [інші функції] ви можете висловити згоду на обробку даних, а також в області профілювання, аналізу ринку та статистики, завдяки чому легше буде знайти на сайті ті матеріали, які найбільш цікавлять саме Вас.

Ми хочемо представити Вам пропозиції, з урахуванням Ваших уподобань та інтересів. Висловивши згоду у зазначених вище цілях, ви даєте нам можливість підготовки пропозицій та знижок, заснованих на аналізі Вашої активності в Інтернеті. Ці пропозиції можуть істотно впливати на Ваші рішення про покупку. Пропозиція призначена для осіб, які досягли повноліття.


Для Вашої зручності, якщо ви старше 18 років, вже зараз ви можете натиснути на кнопки, щоб висловити згоду, про яку йде мова вище.

Звичайно, ви можете також змінити або вказати умови зберігання/доступу до Куки в браузері. Докладніше в Політиці конфіденційності та Куки.

Пам'ятайте, що ваша згода є добровільною. Крім того, цю згоду може бути анульовано у будь-який час, що не вплине на законність обробки, яка буде зроблена до моменту їх анулювання.


Які дані ми обробляємо?

www.bolf.ua використовує технологію зберігання та отриманого доступу до інформації на Вашому комп'ютері або іншому пристрої, підключеному до мережі (зокрема, з використанням файлів Куки) про Вашу діяльність в Інтернеті, для показу Вам відповідних рекламних оголошень, оцінки деяких відомостей про Вас також в рамках автоматизованої обробки персональних даних, т. е. профілювання (ми аналізуємо Вашу діяльність, завдяки чому ми можемо краще адаптуватися до певних спільних груп наших клієнтів, однак, не впливаючи на їх рішення, винятком може бути висловлення окремої згоди), аналіз ринку та статистики, а також поліпшення якості наданої Вам інформації. Технологією таку використовують також наші партнери, з якими ми співпрацюємо, які також можуть встановлювати подібні файли на Вашому пристрої під час Вашого використання наших послуг. Перелік партнерів, з якими ми співпрацюємо в цій області доступні в нашій [Політиці конфіденційності].

Коли можна скасувати свою згоду на використання Куки?

Згода може в будь-який момент бути скасовано - проте, це не вплине, на законність обробки, яка була зроблена до моменту їх анулювання.

Якщо ви відмовитесь від Куки?

Відмова від кукі-файлів, що дозволяють на показ реклами з урахуванням Ваших інтересів, це не означає, що ви не будете отримувати ніяких рекламних оголошень при використанні нашого або інших сайтів – в цьому випадку ви все одно будете отримувати таку ж кількість реклами, але не пов'язаної з Вашою активністю на нашому сайті.

Як буде працювати сервіс без згоди на використання Куки?

У разі відсутності згоди, на Вашому пристрої все ще можуть зберігатися лише файли, необхідні для забезпечення нормальної роботи нашої сторінки (пов'язані, наприклад, з налаштуваннями мови, заповненням формуляра покупок тощо). Ви можете змінити ці налаштування веб-браузера, але деякі розділи нашого сайту, не будуть працювати належним чином.

Хто є адміністратором Ваших даних?

Адміністратором Ваших персональних даних, є Bolf Sp. z o. o. Sp. k., з головним офісом в м. Зелена-Гура на вул. Кожуховська 32, e-mail: ok@bolf.ua.

Адміністратор докладає всі зусилля для захисту Ваших даних у відповідності з Регламентом Європейського Парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року. про захист фізичних осіб у зв'язку з обробкою персональних даних і про вільне переміщення таких даних, а також про скасування директиви 95/46/EC, а також іншими нормативними актами загальнообов'язкових законів, які захищають права людей, щодо їх даних.

Докладні відомості про мету обробки

Ваші дані, отримані з допомогою файлів Куки, будуть оброблятися нами та нашими Партнерами, з вашої згоди метою надання більш широких маркетингових послуг.

Крім того, якщо ви підпишетеся на профілювання за допомогою відповідних інструментів, Ваші дані можуть бути оброблені з метою адаптації наших пропозицій з урахуванням Ваших інтересів та потреб нами та нашими Партнерами, і чим частіше ви будете користуватися нашими послугами і покупками наших товарів, тим більше акцій та приємних сюрпризів, ми зможемо для Вас підготувати.

Термін обробки даних

Ваші дані будуть оброблені під час існування підстави для їх обробки, тобто в разі вираження згоди і до моменту її анулювання, обмеження або інших дій з Вашої сторони, що обмежують дану згоду, однак, у разі якщо закони будуть зобов'язувати нас на довший час для обробки цих даних, або ми будемо їх зберігати довше на випадок можливих претензій, протягом строку позовної давності, визначеного законодавством, зокрема цивільним кодексом

Ваші права

У відповідності з чинним законодавством кожен чоловік має право вимагати доступу до зазначених їм відомостями, що становлять персональні дані, право на їх виправлення, видалення або обмеження обробки, право заперечувати проти обробки, а також право на передачу даних. Крім того, кожна людина в будь-який час має право відмовитися від висловленої раніше згоди, що не впливає на законність обробки, яке було здійснене на підставі згоди до його відмови, а також право подавати скаргу до органу нагляду.

Кому і за яких обставин ми можемо передати дані?

аші дані ми можемо передати суб'єктам, які допомагають нам вести наш веб-сайт і додаток, наприклад, підтримують нас в маркетингових кампаніях, налагоджують наше програмне забезпечення, що забезпечують підтримку і роботу наших інструментів і систем, а також забезпечують поточну правову підтримку, проте із застереженням, що ці організації повинні забезпечити гарантії реалізації відповідних технічних та організаційних засобів, що забезпечують захист переданих даних.

Персональні дані можуть надаватися органам державного управління та юридичним особам, які здійснюють завдання державні або працюють за дорученням органів державного управління, в обсязі і в цілях, які випливають із законодавства.

Як зв'язатися з адміністратором Ваших даних?

У будь-який час ви можете зв'язатися з нами:

BOLF Sp. z o.o. Sp. k.
вул. Кожуховська 32
65-364 Зелена-Гура
ІПН: PL9291861928
ОГРН: 360003583
e-mail: ok@bolf.ua

Також ви можете зв'язатися з інспектором по захисту даних, e-mail: inspektor@kancelaria-domagala.eu

Завдяки технології, яка зберігає і отримує доступ до інформації на Вашому пристрої, підключеному до мережі (зокрема, з використанням файлів Куки), BOLF і його партнери можуть оцінити Вашу діяльність і, завдяки цьому, налаштувати рекламу і представляти інформацію для Ваших уподобань. Одержана за допомогою цих технологій інформація може вважатися Вашими персональними даними.

Згода дозволить нам, чи нашим партнерам на використання технологій, заснованих на профілізації. Ваша згода є добровільною і може бути скасовано у будь-який час.
Активне поле означає вираз згоди на таке використання.

Якщо ви хочете, щоб Bolf.ua застосував пропозицію до Ваших потреб. Виразіть свою згоду на використання файлів Куки, шляхом активації прапорця, і вміст буде коригуватися у відповідності з Вашими смаками. Згода дозволить нам на використання технологій, заснованих на профілізації. Ваша згода є добровільною і може бути скасовано у будь-який момент. Активне поле означає вираз згоди на таке використання.

Обране для Вас

Інтернет магазин одягу Bolf.ua

-

толстовки чоловічі, сорочки чоловічі, пальта чоловічі, куртки чоловічі, штани чоловічі, черевики чоловічі

Інтернет-магазин одягу Bolf.ua – ваш провідник у світ зручного та стильного вбрання. Ми створювали цей каталог одягу, аби кожен українець міг швидко оновити свій гардероб до нового сезону та підібрати аксесуари, котрі насправді личать!
Комфорт, якість та індивідуальність – ось три кити, на яких тримається наш світ. Ми віримо у вкрай прості речі: зручність, право вибору, доступні ціни, хороший сервіс та швидку доставку. А також, звісно, у стиль! Ми також вважаємо, що продаж одягу в Інтернеті сьогодні – найбільш оптимальний варіант сучасного шопінгу. На сторінках цього магазину кожен зможе підібрати актуальні ансамблі для роботи та відпочинку, зустрічей та побачень, для щоденного носіння та особливих дат.
Міжнародний онлайн-магазин одягу Bolf.ua передусім спеціалізується на чоловічій моді, пропонуючи широкий вибір вбрання, взуття та різноманітних аксесуарів. Однак, ми не забули і про чарівних пані: актуальні новинки зручного жіночого одягу – особлива гордість нашого бренду.

Наш інтернет-магазин одягу — вже в Україні
Торгова марка Bolf.ua відома на просторах Польщі, Чехії, Словаччини та Німеччини з 2010 року. За цей час нашій команді вдалося впевнитися у правильності обраного шляху у світі електронної комерції. Коли задоволені покупці повертаються за новими стильними покупками, ми знаємо: нам довіряють. І працюємо ще ретельніше.
У 2012 році бренд вшанували присудженням нагороди “Відкриття Року” у номінації “Чоловіча Мода”. Наразі наш одяг онлайн користується зростаючим попитом у Європі, а магазин визнано віце-лідером продажів чоловічого вбрання у польському сегменті Інтернету. Ми горді виходом на український ринок і щиро сподіваємось на визнання серед українських прихильників модного та доступного одягу.

Асортимент магазину одягу Bolf.ua

Ми прагнемо подарувати нашим клієнтам незабутній досвід того, як можна купити одяг по Інтернету зі справжнім задоволенням. Цей магазин створено таким чином, щоби на його віртуальних полицях можна було відшукати усі необхідні категорії товарів, серед яких:

 • толстовки чоловічі;
 • светри;
 • футболки;
 • джинси;
 • штани чоловічі;
 • сорочки;
 • верхній одяг;
 • костюми;
 • нижня білизна та не тільки.

Якому б стилю ви не надавали перевагу, у цьому магазині вам вдасться купити одяг високої якості та за розумну ціну, адже політика бренду передбачає саме таке поєднання.

Чоловіче взуття у магазині з одягом
Взуттєва лінія – це не менш масштабне, повноцінне виробництво товарів для чоловіків, створених спеціально для торгової марки BOLF. На полицях знайдуться:

 • туфлі;
 • кеди;
 • мокасини;
 • снікерси;
 • трапери;
 • сліпони;
 • спортивне взуття і т.д.

Важлива особливість взуття, представленого на цьому сайті одягу, — перевірена якість матеріалів. Окрім того, кожна пара черевиків — це ще й зразок яскравого дизайну. Що б ви не шукали — туфлі у діловому стилі, трапери для походу чи кеди а-ля casual, — будьте певні, що зможете добрати взуття за смаком.

Аксесуари від Bolf.ua
Особливої уваги варті аксесуари, котрі пропонує інтернет-магазин одягу BOLF. На жаль, сайти одягу здебільшого нехтують цією категорією або лише частково розкривають тему. Позиція наших фахівців та дизайнерів — інакша. Завдяки творчим та організаційним зусиллям міжнародної команди, ми маємо честь презентувати справді наповнений каталог одягу і аксесуарів, що чудово підкреслять стиль.
Аби доповнити ваш образ та виділити акценти, наші стилісти пропонують звернути увагу на такі категорії:

 • ремені для штанів;
 • краватки;
 • метелики;
 • запонки;
 • підтяжки;
 • годинники;
 • ланцюжки та браслети;
 • сонцезахисні окуляри;
 • сумки;
 • головні убори;
 • набори аксесуарів та інші приємні дрібниці.

Завдяки вдалому підбору аксесуарів, ви створите незабутній діловий або щоденний образ, зможете оригінально причепуритися перед тематичною вечіркою та, що найголовніше, будете почуватися справді впевнено.

Жіноча колекція
Без жіночої лінії товарів асортимент інтернет-магазину одягу не міг би бути повним. Брендовому вбранню для чарівних пані притаманні зручність, практичність, актуальний стиль та доступність. Адже демократичні ціни роблять покупки ще приємнішими! Жіночі блузки і сорочки, джинси та брюки, жилети, светри, сукні, верхній одяг та красномовні аксесуари – ще не повний перелік доступних позицій. Скориставшись функціональним електронним каталогом, ви швидко знайдете безліч звабливих варіантів нової покупки.

Марки та виробники з нашого каталогу одягу
Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, що розуміються на стилі та якості. Окрім власного виробництва BOLF, на полицях магазину представлені товари, що стали результатом плідних творчих союзів з відомими виробниками, серед яких Aviator, Chaos, Casablanca, David Copper, Denim Republic, Enos, New Collection та багато інших.
Як вдало купити одяг нового сезону
Продаж одягу для нас – не просто робота, а стиль життя, сповнений стильних відкриттів. На полицях нашого магазину одягу ви знайдете безліч елементів гардеробу, котрі можна комбінувати найрізноманітнішими способами.
Ми вітаємо творчі експерименти та польоти фантазії, а також пропонуємо власне бачення актуальних образів. У розділі Lookbook представлені численні фотоприклади вдалих поєднань та ансамблів. Таким чином, сайти одягу в Україні не лише відповідають на питання “Де купити?”, а й підказують, як вбратися і створити новий імідж. Розділ постійно оновлюється та поповнюється новими модними світлинами, які варті побачити.
Наш інтернет-магазин з одягом також презентує рубрику Must have, завітавши у котру можна ознайомитись з переліком найбільш популярних та модних товарів сезону. Таким чином, жодна справді актуальна новинки не залишиться поза зоною уваги.

Розпродажі та акції у інтернет-магазині одягу
Ми гарантуємо оптимальність цін на усі категорії товарів. Цінники залишатимуть по собі тільки приємне враження і підійматимуть настрій. Та чи варто зупинятися на цьому? Звісно, ні! Bolf.ua іде далі, постійно оновлюючи асортимент у розділі Sale. Розпродажі у магазинах одягу: Україна сьогодні часто розуміє, що привабливі знижки бувають лише на колекції попередніх сезонів, але настав час змінити це уявлення і купувати в режимі sale актуальні новинки!
Як купити одяг онлайн у магазині Bolf.ua
Спеціалісти нашого магазину розробили зручну та інтуїтивно зрозумілу схему оформлення замовлень. Аби купити одяг онлайн, зареєструйтеся на сайті. Оформити замовлення можна і без облікового запису, однак швидка реєстрація забезпечить право на додаткові переваги та бонуси.
Коли покупець здійснює вибір товарів, що йому до вподоби, вони потрапляють у кошик. Зміст кошика легко переглядати та коригувати у випадку необхідності. Оформлення замовлення займає не більше хвилини, а, звернувшись на інформаційну лінію, завжди можна отримати додаткові роз’яснення та корисні поради стосовно шопінгу онлайн.
Доставка товарів, придбаних на українському сайті одягу, здійснюється надійною поштово-логістичною службою Міст Експрес, наша плідна співпряця з котрою – найкраща гарантія оперативної та безпечної подорожі посилки прямо до ваших дверей. У випадку замовлення на суму, що перевищує 1600 грн, магазин самостійно компенсує витрати на доставку до клієнта.

Чому варто купити одяг онлайн?
Ми створили цей сайт, аби довести, що купити одяг в Інтернеті сьогодні легко та зручно. І мова йде про якісне, стильне та доступне вбрання. Створюйте актуальні образи, шукайте власне бачення моди, наповнюйте свій гардероб привабливими новинками щосезону. Ми зробимо усе, аби забезпечити висококласний сервіс та подарувати вам досвід справді новітнього шопінгу!

pixel