Джинсові сорочки чоловічі

Кількість товарів: 17
Розмір
колір
Ціна
Пропозиція

Джинсові чолові сорочки

Історія джинсової сорочки чоловічої сягає тих часів, коли по преріях Дикого Заходу роз’їжджали справжні ковбої. Переживши період буремного розквіту у ХХ сторіччі, джинсові вироби ненадовго зникли з поля зору, а тепер стрімко повертаються у моду та вдало доповнюють нові образи, тепер уже третього тисячоліття.

Джинсова сорочка чоловіча: передісторія

Історія костюма багата на таємниці та цікаві факти, але не кожен предмет одягу може похвалитися такою непередбачуваною біографією, як джинсова сорочка. Вона подолала довгий шлях до наших полиць і ваших сердець. Спочатку з джинсових тканин шили цупкий робочий одяг, уніформу. Тривало так майже два століття, адже винайдено цей матеріал було дуже давно. Однак, асоціювався він виключно з виробництвами, заводами та фабриками. Існує кілька версій того, як і коли саме перша джинсова сорочка чоловіча з’явилася у тому вигляді, в якому відома нині нам. Чи то відразу по Другій Світовій, чи трохи пізніше. Зрештою, яким би не був рік її народження, а сорочка в стилі денім приречена на нескінченну молодість та вибуховість темпераменту. Тож дизайнери невтомно повертаються до цієї тематики та пропонують нові модельні ряди.

З чим поєднувати джинсові сорочки чоловічі?

Колекції світових брендів знають безліч відповідей на це питання. Останні кілька років сорочки з деніму не сходять з подіумів та перших шпальт fashion-видань. Нині це – невід’ємна частина smart-casual. І у моди є на те свої причини. Вона більше не вимагає жертв, як колись проголошувала відома крилата фраза. Якщо мода сьогодні чогось і вимагає, то максимально вдалого поєднання індивідуального почуття стилю, комфорту та якісних тканин. А от правила вона диктувати продовжує, і вони такі:

  • комбінувати джинсові сорочки чоловічі можна з безліччю видів одягу та матеріалів, однак варто уникати поєднання з іншими джинсовими деталями;
  • грайте на контрастах – і не програєте: не давайте різним елементам зливатися в одну кольорову пляму;
  • поєднуйте сорочки з деніму з футболками, casual-піджаками, чіносами, напівчеревиками та стильним спортивним взуттям.

Не бійтеся експериментувати та шукати свій образ, на разі подібна сміливість вітається!

Джинсові сорочки чоловічі у інтернет магазині Bolf.ua

Ми презентуємо колекцію сучасних джинсових сорочок чоловічих, виготовлених для нашого магазину відомими брендами, серед яких:

  • Denim Republic;
  • Bruno Leoni;
  • Madmext;
  • Jack Berry;
  • та інші торгові марки.

Асортимент передбачає задоволення потреб як тих покупців, що надають перевагу мінімалізму та класичній простоті, так і любителям декору, оригінальної фурнітури та оздоблювальних швів. Ми раді працювати для вас та пропонувати нові оригінальні моделі за доступними цінами!

pixel